Alternatif Okulda Reggio Emilia Öğretmeni

Alternatif Okulda Reggio Emilia Öğretmeni

1997 Yılından beri hizmet veren Altın Çağ Anaokulu Türkiye’nin Reggio Emilia Yaklaşımıyla uygulama yapan en önemli okullarındandır.  Reggio Emilia öğretmeni yetiştirmek amaçlarımız arasındadır. İş yaşamına Okul Öcesi Öğretmeni olarak devam etmek isteyen Çalışkan, meraklı ve araştırmacı öğretmenlerle uzun soluklu çalışmak isteriz.

Reggio Emilia Yaklaşımlı Özel Altın Çağ  Anaokulları çalışanlarının belirlenmesi sürecinde başvuru sahiplerinde aranacak temel ölçütler aşağıda sıralanmıştır. 

– Üniversitelerin 4 yıllık Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünden mezun olmak

–  Üniversitelerin 4 yıllık Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi  bölümünden mezun olmak

– Üniversitelerin 4 yıllık  PDR  bölümünden mezun olmak

–    Alternatif Eğitim ilke ve değerlerine inanmak. 

 – Mesleki Yeterlilik: Pedagojik formasyona sahip olmak ve alternatif eğitim uygulamaları ile bireyselleştirilmiş eğitim uygulamalarına yatkın olmak.

– Okulumuzda Yabancı Danışmanlarca verilecek Reggio Emilia eğitimlerini alacak yeterlilikte İnglizce bilmek. 

  

– Genel Yeterlilik:  Reggio Emilia Yaklaşımlı Özel Altın Çağ AnaOkullarıa başvuracak öğretmenlerin Okul Öncesi öğretmenliği 4 yıllık bölümden mezun olması ön koşuldur. Buna ek olarak  alan uzmanlığı ve profesyonel uzmanlık dışında herhangi bir sanatsal ya da kültürel etkinlik konusunda çocuklarla paylaşacak düzeyde ilgi, deneyim ve/veya yeterlilik sahibi olmak.

 – Materyal ve program geliştirme deneyimi ile alternatif değerlendirme yöntemleri konusunda bilgili olmak da Altın Çağ Anaokulları  çalışanlarının belirlenmesi sürecinde artı değerlerdir.

Reggio Emilia Ekibimize katılmak isteyen Adayların Başvurularını bekliyoruz.

http://www.altincaganaokulu.com/

Firma Sektörü:

Eğitim

Çalışma Şekli:

Haftaiçi 08.00 – 18.00


Sosyal / Yan Haklar:

Yemekhane

AÇIK POZİSYON

TAKİP ET

PROFİLİNE GİT

GOOGLE’DA ARA