DHA İSTANBUL – İMAMOĞLU’NDAN CELAL BAYAR’IN KIZI NİLÜFER GÜRSOY’A ZİYARET

Gökhan ÇELİK İSTANBUL, DHACHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Türkiye Cumhuriyeti'nin 3'ncü Cumhurbaşkanı merhum Celal Bayar'ın 98 yaşındaki kızı Nilüfer Gürsoy'u, Kadıköy Çiftehavuzlar'daki evinde ziyaret etti.

Gökhan ÇELİK İSTANBUL, DHA
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Türkiye Cumhuriyeti’nin 3’ncü Cumhurbaşkanı merhum Celal Bayar’ın 98 yaşındaki kızı Nilüfer Gürsoy’u, Kadıköy Çiftehavuzlar’daki evinde ziyaret etti.
Aile fertleriyle tanışan İmamoğlu, Gürsoy ile bir süre sohbet etti. Gürsoy, İmamoğlu’nun, Siyasi partiler, yarın var olmak istiyorsa bu süreci tüm demokrasi kurallarına uygun atlatmaları lazım sözlerine, Partiler memleket için. Memleket parti için değil yanıtını verdi. İmamoğlu’nun Gürsoy’a yanıtı, Çok güzel söylediniz. Memleket parti için değil. Bunu kullanacağım meydanlarda oldu.
İmamoğlu ve Gürsoy Ailesi sohbetin sonunda anı fotoğrafı çektirdi. Gürsoy’un komşuları ve mahalleliler, İmamoğlu’nu evin önünde bekledi. İmamoğlu, vatandaşlarla toplu fotoğraf çektirdi.