Dış Ticaret Özel Ders

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.

Favori Aramanız Bulunmamaktadır

Son gezdiğiniz ilanlar listeniz boş.

Size ilan önerilebilmesi için yeteri kadar ilan bakma geçmişiniz bulunmamaktadır.

Bu kategoride yayınlanmakta olan ilanların açıklama ya da görsellerinde 18 yaş altı kişilere uygun olmayan içerikler mevcut olabilir. Görüntülemek istediğiniz kategoride yayınlanan ilanların sorumluluğu ilan sahiplerine aittir, sahibinden.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. 18 yaş altı kişilerin girmesi yasaktır.

18 yaş ve üzerindeyim, sorumluluğu kabul ediyorum.

Vazgeç
Onaylıyorum

Ekleyeceğin Listeyi Seç

İlan Favori Listenize Eklendi

İlan ile İlgili Şikayetim Var

Üyelik Tarihi
Aralık 2018

Vazgeç

mugeozgokceler isimli favori satıcınızı silmek istediğinizden emin misiniz?

Vazgeç

Güvenli E-Ticaret ile satılan ürünlerin satıcılarına sadece Bireysel Üyeler mesaj atabilir.

Ürün sahibine mesaj atmak için lütfen bireysel üyeliğiniz ile giriş yapın.

Dış Ticaret Özel Ders

Globalleşen dünya ekonomilerinde uluslararası ticaret giderek ivme kazanmaktadır. Hızlanan uluslararası ticarette sürekli değişiklikler yapılmakta ve mevzuat değişmektedir. ICC (International Chamber Of Commerce – Milletlerarası Ticaret Odası) tarafından yenilenen ve düzenlenen kurallar tüm uluslararası işlemlerde kullanılmaktadır. Sürekli gelişen ve değişen Dış Ticarette devinime ayak uydurmaya başlamadan önce temel esasları bilmek çok önemlidir. Ülkemizde yabancı dil bilen herkesin Dış Ticaret işlemlerini yapabileceği düşünülmektedir. Bu yaygın yanlış kanı neticesinde sadece kurumsal bazda değil, ülke olarak da zaman ve prestij kaybına uğramaktayız. İthalat çeşitleri, ihracat çeşitleri, devlet teşvikleri, koruma kontrol, iş geliştirme, kredi uygulamaları, yatırımlarda devlet teşvikleri ve yardımları, gümrük işlemleri, giriş ve çıkış gümrük beyannameleri, TAREKS, teslim şekilleri (INCOTERMS), ödeme şekilleri (PAYMENT TERMS), sözleşmeler, Dahilde İşleme Rejimi, dahilde işleme izin belgesi, Hariçte İşleme Rejimi ve belgeleri, akreditif ve çeşitleri, UCP600, SWIFT mesajları, ambargo, damping ve anti damping, gözetim, serbest bölge rejimi, KDV muafiyeti, EXIMBANK, İhracatçı Birlikleri, Pazar araştırmaları, lojistik, depolama, finansman, dolaşım evrakları, gümrük belgeleri, yazışmalar… Bunlar; Dış Ticarette bilinmesi gereken başlıca konulardır. Müge Hoca ile Dış Ticaret Eğitimlerinde tüm bu konuların teoriğini öğrenip, öğrenilen bu bilgilerin en efektif şekliyle hayata entegre etmeniz hedeflenmiştir.

MÜGE HOCA

12 Ocak 1976 Ankara doğumlu olan Müge Soner, ilk, orta ve lise öğrenimini Yükseliş Koleji’nde tamamladı. Üniversite öğrenimine Doğu Akdeniz Üniversitesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümünde başlayan Soner, daha sonra Başkent Üniversitesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İşletme ve Turizm İşletme Bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından, Amerika Birleşik Devletlerine giden Müge Soner, Washington Üniversitesinde yaptığı Halkla İlişkiler ve Reklam mastırının ardından, Highline Community College’da sırasıyla Supervision Management, Project ve Foreign Trade Management (DIŞ TİCARET) ve ESLT (English Second Language Teaching) sertifikalarını aldı. Üniversitelerde İngilizce Dış Ticaret dersleri verdi. 2007 yılında Türkiye’ye dönen Soner, burada da TDV Türk Ticaret Vakfı, Dış Ticaret Uzmanlığı sertifika programını başarıyla tamamladı.

Profesyonel yaşamında ise, sektöründe öncü olan birçok uluslararası kuruluşta çalıştıktan ve Washington Üniversitesi bünyesinde KOBİ’lere danışmanlık hizmetleri verdikten sonra 4 yıl PLUS AKADEMİ bünyesinde eğitmen ve kurum müdürü olarak çalıştı. 2012 yılında kendi şirketi olan YENİ BİR DÖNEM KURUMSAL KARİYER VE DİL BİLİM MERKEZİNİ kurdu. İngilizce, Almanca, Fransızca ve Japonca dillerini konuşabilen Soner bilgi ve tecrübelerini verdiği Kişisel Gelişim, Dış Ticaret ve Business English (İş İngilizcesi) derslerinin yanında Hacettepe Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Ankara Üniversitedesi, Çankaya Üniversitesi gibi üniversitelerde Dış Ticaret ve Kişisel Gelişim seminerleri vermiş ve kariyer günlerine öncülük etmiştir. Kurumsal Firmalar bazında da kariyerini üst düzeye taşımayı başarmış Soner, aşağıdaki kurum ve kuruluşlara;

Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları;

Ayrıca Türkiye Konuşuyor, Eko sanayi gibi dergilerde de köşe yazarlığı yapan Müge Hoca ekonominin ve politikanın gündemini yakından takip etmektedir.

Detaylı bilgi için hemen arayabilirsiniz 

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.


1


kişi tarafından görüntülenmiştir


https://www.sahibinden.com/657809123

Telefon numarasının gösterilmesi sırasında bir sorun oluştu.
“Numarayı Göster” linkine tıklayarak tekrar deneyebilirsiniz.

Tebrikler, artık bu ilan ve ilgili fiyat değişikliklerinden haberdar olacaksınız.

Ek olarak, ilan sahibinin ilana özel tekliflerini size de iletmesine izin verir misiniz?

İlgilenmiyorum

İzin Veriyorum

Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

Lütfen diğer ilanın numarasını giriniz:

Teşekkürler. Şikayetiniz en kısa sürede değerlendirilecektir.

Uyarı

100 TL

Favori Satıcılarıma Ekle

Favori Satıcılarımdan Çıkar

Açıklama

Sponsorlu Bağlantı

İlanı Paylaş

İlanınız, ilan verme kurallarına uymadığından yayınlanamamıştır


İlan Favorilerinize Eklendi

 • İlan No 
  657809123

 • İlan Tarihi
   

  29 Nisan 2019
 • Kategori 
  Özel Ders Verenler 
 • Ders Alanı 
  Mesleki Dersler 
 • Ders Yeri 

  Öğretmenin Evi
 • Cinsiyet 

  Bayan
Müge Özgökçeler

 • Cep
  0 (532) 661 19 62
  0 (532) *** ** 62