İngilizce Özel Ders – Amerika’da ESL CLASS Eğitmeninden

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.

Favori Aramanız Bulunmamaktadır

Son gezdiğiniz ilanlar listeniz boş.

Size ilan önerilebilmesi için yeteri kadar ilan bakma geçmişiniz bulunmamaktadır.

Bu kategoride yayınlanmakta olan ilanların açıklama ya da görsellerinde 18 yaş altı kişilere uygun olmayan içerikler mevcut olabilir. Görüntülemek istediğiniz kategoride yayınlanan ilanların sorumluluğu ilan sahiplerine aittir, sahibinden.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. 18 yaş altı kişilerin girmesi yasaktır.

18 yaş ve üzerindeyim, sorumluluğu kabul ediyorum.

Vazgeç
Onaylıyorum

Ekleyeceğin Listeyi Seç

İlan Favori Listenize Eklendi

İlanın Yayınlandığı
Fiyat

Favoriye Eklendiğindeki Fiyat

İlanın Şu Anki
Fiyatı

İlan ile İlgili Şikayetim Var

Üyelik Tarihi
Aralık 2018

Vazgeç

mugeozgokceler isimli favori satıcınızı silmek istediğinizden emin misiniz?

Vazgeç

Güvenli E-Ticaret ile satılan ürünlerin satıcılarına sadece Bireysel Üyeler mesaj atabilir.

Ürün sahibine mesaj atmak için lütfen bireysel üyeliğiniz ile giriş yapın.

TEMEL İNGİLİZCE

Sürekli büyüyen ve globalleşen dünyada, insanların anadillerinden hariç en az bir yabancı dil bilmeleri zorunlu hale gelmiştir. Dünya üzerinde 1 milyardan fazla kişi kendi anadilleri dışında en basit seviyede de olsa İngilizce bilmektedir. Gerek günlük hayatımızda, gerekse de iş hayatında bu kadar yaygın olarak kullanılan İngilizce, iletişim çağını yaşadığımız bu yüzyılda artık olmazsa olmaz denilebilecek önemde öğrenilmesi gereken bir yabancı dildir.

Günümüz koşullarında, iş hayatımızda ya da özel yaşantımızda İngilizce bilmek her birey için bir gereksinim halini almıştır.

İngilizce dünya çapında ortak dil olarak kabul edildiğinden geniş kitleler tarafından büyük talep görmektedir.

Bir yabancı dili, tüm dilbilgisi yapılarıyla öğrenmek, konuşma becerisinin gelişmesine tek başına yeterli olamayacaktır. Yabancı dil bilmek demek o dilin sadece gramer yapısını teorik olarak bilmek anlamına gelmez. Konuşulamayan bir dil eğitiminin fazla bir anlamı yoktur. Konuşma becerisini kazanmak ve günlük hayatınızda dili akıcı bir şekilde kullanabilmek için çok fazla pratik yapmak gerekir. Pratik yaparken cümle yapılarını, resmi ve günlük konuşma dilini, atasözlerini, deyimleri ve kelimelerin doğru telaffuzunu çok iyi bilmek gerekir.

Yabancı dil öğrenme kapasitesi her bireyde farklıdır.

Çocuklar ve yetişkinler arasındaki algı farkı, yabancı dil öğrenme isteği, anadili kullanabilme yetkinliği, demografik koşullar yabancı dil öğrenme kapasitesini etkiler. Bütün bunların bilinciyle, yapılan bilimsel araştırmalar ve sonuçlarını göz önünde bulundurarak eğitim içerik ve şekilleri belirlenir ve öğrencilerimizin en verimli şekilde eğitim alması hedeflenir. Bütün öğrencilerim çok değerlidir ve VIP eğitimi hak eder. Her bir yetişkin ya da genç öğrencimin durumunu ve gelişimi haftalık olarak değerlendirip, eğitim gelişimini olumsuz yönde etkileyebilecek bir durum olasılığına karşı gerekli önlemleri alırım.

ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE

Sorarız kendi kendimize yıllardır kursa göndermeme rağmen neden benim çocuğum İngilizce iki cümle kuramıyor? ya da özel okullara yığınla para ödüyorum neden sonuç alamıyorum? diye.

Temel birkaç nedenle sorularınızı yanıtlama çalışacağım. Öncelikle öğrenme ve algı yeteneği yetişkin bireyler için bile çok farklıyken, çocuklarda bu fark belirgin bir şekilde ortaya çıkar. Aile yapısı, kültür ve yaşam tarzı çocuğun öğrenme yetisini etkiler. Kardeş sayısı, en büyük kardeş, en küçük kardeş, tek çocuk olma, tek ebeveyn ile yaşam, ailenin kazanımları, öğretmeninden aldığı enerji, ders materyalleri vb. pek çok neden öğrenme sürecinde rol oynar.

Bir yabancı dil öğrenirken eğitimcinin önce çocuğu tanıması, ilgi alanlarını keşfetmesi ve onun duygu dünyasına girebilmesi gerekir. Yabancı dili hayata entegre etmek çok önemlidir. Çocukları eğlenceli diyaloglar geliştirerek, pratik konuşmalara yönlendirerek, flaş kartlarla hafızalarını geliştirerek, keyifli bir serüvenin içine çekebilirseniz yabancı dili sevdirir ve öğrenmeyi kolaylaştırabilirsiniz.

Müge Hoca ile İngilizce eğitimi aldıktan sonra çocuğunuzda ne gibi değişiklikler olur?

Kendine güven artışı

Öğrenmeye karşı duyulan ilgi ve heyecanın artışı

Daha iyi dinleme ve iletişim becerileri

Talimatları takip etme becerisinde gelişim

Daha iyi okuma becerisi

Daha iyi Akademik performans

İŞ İNGİLİZCESİ ÖZEL DERS

Günümüzde uluslararası iş ortamında iyi derecede İngilizce becerilerine sahip olmanız oldukça önemlidir. İngilizce biliyor olsanız bile, günlük ile resmi İngilizce arasındaki farklar kendinizi ve isteğinizi ifade etmeye yetmeyebilir.

Eğer şu anda kendinize bir iş arıyorsanız ya da daha iyi bir pozisyon hedefliyorsanız, Müge Hoca ile iş İngilizcesi kursu, özgeçmişinizi geliştirmenizde ve rekabet ortamında bir adım öne geçmenizde oldukça etkili olacaktır.

İş hayatınızda kendinizden daha emin olmak için İş İngilizcesi…

Müge Hoca ile İş İngilizcesi Kursunun Eğitimin İçeriği

Genel bir gramer tekrarı

Genel iş kalıpları

Akıcı konuşmaya yönelik pratik çalışmaları

Resmi ve gayri resmi konuşma pratikleri

Ekip çalışması yapabilme

İkna edici ve etkileyici konuşma

Telefonda konuşma teknikleri

İlgili sektöre yönelik kelime çalışmaları

E-mail yazışmaları

Dinleyici sorularını yanıtlama çalışmaları

CV ve ön yazı yazma eğitimleri

İş hayatı ve ekonomi üzerine tartışma çalışmaları

Resmi yazışmalar

Makale özetleme ve mülakat teknikleri eğitimleri

Sunum Teknikleri

Pazarlık yapabilme çalışmaları

MERHABALAR,

Yeni Bir Dil mi öğrenmek istediniz?

Yeni Bir Kariyer yapmak mı istediniz?

Bu yazdıklarımızı okuduğunuza göre hayatınızda yeni bir döneme merhaba demek istediniz.

Sayfama hoş geldiniz.

Bilgi günümüzde en önemli silah haline gelmiştir. Bu nedenle doğru amaçla, doğru yerden edinilecek bilgiler, kişilerin hem gündelik hem de iş hayatında önemli değişikliklere sebep olmaktadır.

İster notlarını yükseltmek isteyen öğrenci olun, isterseniz yabancı dünürlerin esprilerini anlamak isteyen ebeveyn. Yurtdışında mastır yapmak isteyen bir akademisyen de olabilirsiniz ya da sürekli yurtdışı gezilerine çıkan bir yönetici. Belki çalışan personelinizi motive etmek istiyorsunuz ya da güncellenen mevzuat hakkında bilgilendirmek. Onlarca daha virgül koyabiliriz sizin hayallerinizi anlamak için tanımladığımız sizlere… Sizi anlıyor, sizi dinliyor, beklentilerinizi biliyor ve başarılarınızla gurur duyuyorum.

Tüm bu virgüllerinizi noktalamak için yanınızdayım. Çıktığınız tüm dil ve kariyer yolculuklarında size en konforlu gemide yolculuk yaptırmak vizyonum ve bu gemi ile istediğiniz en uzak limanlara sizi mutluluk ve güvenle taşımak ise misyonum.

Unutmayınız; eğitim, kendinize yapacağınız en büyük yatırımdır.

MÜGE HOCA

12 Ocak 1976 Ankara doğumlu olan Müge Soner, ilk, orta ve lise öğrenimini Yükseliş Koleji’nde tamamladı. Üniversite öğrenimine Doğu Akdeniz Üniversitesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümünde başlayan Soner, daha sonra Başkent Üniversitesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İşletme ve Turizm İşletme Bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından, Amerika Birleşik Devletlerine giden Müge Soner, Washington Üniversitesinde yaptığı Halkla İlişkiler ve Reklam mastırının ardından, Highline Community College’da sırasıyla Supervision Management, Project ve Foreign Trade Management (DIŞ TİCARET) ve ESLT (English Second Language Teaching) sertifikalarını aldı. Üniversitelerde İngilizce Dış Ticaret dersleri verdi. 2007 yılında Türkiye’ye dönen Soner, burada da TDV Türk Ticaret Vakfı, Dış Ticaret Uzmanlığı sertifika programını başarıyla tamamladı.

Profesyonel yaşamında ise, sektöründe öncü olan birçok uluslararası kuruluşta çalıştıktan ve Washington Üniversitesi bünyesinde KOBİ’lere danışmanlık hizmetleri verdikten sonra 4 yıl PLUS AKADEMİ bünyesinde eğitmen ve kurum müdürü olarak çalıştı. 2012 yılında kendi şirketi olan YENİ BİR DÖNEM KURUMSAL KARİYER VE DİL BİLİM MERKEZİNİ kurdu. İngilizce, Almanca, Fransızca ve Japonca dillerini konuşabilen Soner bilgi ve tecrübelerini verdiği Kişisel Gelişim, Dış Ticaret ve Business English (İş İngilizcesi) derslerinin yanında Hacettepe Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Ankara Üniversitedesi, Çankaya Üniversitesi gibi üniversitelerde Dış Ticaret ve Kişisel Gelişim seminerleri vermiş ve kariyer günlerine öncülük etmiştir. Kurumsal Firmalar bazında da kariyerini üst düzeye taşımayı başarmış Soner, aşağıdaki kurum ve kuruluşlara;

Kurum ve Kuruluşlardan Bazıları;

Ayrıca Türkiye Konuşuyor, Eko sanayi gibi dergilerde de köşe yazarlığı yapan Müge Hoca ekonominin ve politikanın gündemini yakından takip etmektedir.

Detaylı bilgi için hemen arayabilirsiniz 

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.


1


kişi tarafından görüntülenmiştir


https://www.sahibinden.com/656257221

Telefon numarasının gösterilmesi sırasında bir sorun oluştu.
“Numarayı Göster” linkine tıklayarak tekrar deneyebilirsiniz.

Tebrikler, artık bu ilan ve ilgili fiyat değişikliklerinden haberdar olacaksınız.

Ek olarak, ilan sahibinin ilana özel tekliflerini size de iletmesine izin verir misiniz?

İlgilenmiyorum

İzin Veriyorum

Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

Lütfen diğer ilanın numarasını giriniz:

Teşekkürler. Şikayetiniz en kısa sürede değerlendirilecektir.

Uyarı

100 TL


İlan yayınlandıktan sonra fiyat değişikliği olmamıştır.


Favoriye eklendikten sonra fiyat değişikliği olmamıştır.

Tüm Fiyat Değişimlerini Gör

Favori Satıcılarıma Ekle

Favori Satıcılarımdan Çıkar

Açıklama

Özellikler

Dil

Sponsorlu Bağlantı

İlanı Paylaş

İlanınız, ilan verme kurallarına uymadığından yayınlanamamıştır


İlan Favorilerinize Eklendi

 • İlan No 
  656257221

 • İlan Tarihi
   

  02 Haziran 2019
 • Kategori 
  Özel Ders Verenler 
 • Ders Alanı 
  Yabancı Dil 
 • Ders Yeri 

  Öğretmenin Evi
 • Cinsiyet 

  Bayan
Müge Özgökçeler

 • Cep
  0 (532) 661 19 62
  0 (532) *** ** 62
 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir