KADIKÖY’DE ÇIKAN YANGINDA ÖLEN ÇİFTİN CENAZELERİ TOPRAĞA VERİLDİ

KADIKÖY'de 7 katlı binanın 3'ncü katında çıkan yangında hayatını kaybeden Behzat Barbaros Çehreli ve eşi Ülker Çehreli'nin cenazeleri toprağa verildi.

KADIKÖY’de 7 katlı binanın 3’ncü katında  çıkan yangında hayatını kaybeden Behzat Barbaros Çehreli ve eşi Ülker Çehreli’nin cenazeleri toprağa verildi.
Kozyatağı Mahallesi, Bayer Caddesi’nde 7 katlı bir binanın 3. katında pazar günü çıkan yangında  Behzat Barbaros Çehreli (75) ve eşi Ülker Çehreli (74) hayatını kaybetmiş, engelli oğulları yaralı olarak kurtulmuştu. Behzat Barbaros Çehreli, engelli oğlu Bora Çehreli’yi dışarı çıkarttıktan sonra eşi Ülker Çehreli’yi kurtarmak için tekrar daireye girmiş fakat bir daha dışarı çıkamamıştı. Behzat Barbaros Çehreli ve eşi Ülker Çehreli’nin cenazeleri bugün Kozyatağı Mehmet Çavuş Camii’ne getirildi. Burada düzenlenen cenaze törenine çok sayıda aile yakını katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlı’ğını kazanan Ekrem İmamoğlu da cenaze törenine çelenk gönderdi. Anne ve babanın cenazeleri öğle namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra Topkapı Mezarlığı’na defnedildi.

$(window).load(function () { var s = document.createElement(“script”), el = document.getElementsByTagName(“script”)[0]; s.async = 1; s.src = “//cdn2.admatic.com.tr/showad/showad.js”; el.parentNode.insertBefore(s, el); });

Görüntü Dökümü:
—————-
-Cenazeye katılan insanlar
-Cenaze namazının kılınması
-Cenazenin taşınması
-Genel ve detay
 

– İstanbul