Kurumsal 8 şubeli firmamız için satış sorumlusu

Kamara adlı firmamızda çalışacak. Gelen aramaları satışa çevirecek. Binamızı ziyaret eden müşteri adaylarıyla yüz yüze görüşecek. Çok prestijli iş merkezime değer katacak tesis satış müdürleri aranıyor. Firmamızla ilgilenen kişiler bize ulaşır. Arayan kişilere hizmetlerimiz ve ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi aktaracak, ve kişileri satışa çevirecek, ofislerimizin sunumunu yapıp kiralayabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.– İstanbul’da 8 binamız bulunmaktadır. […]

Kamara adlı firmamızda çalışacak. Gelen aramaları satışa çevirecek. Binamızı ziyaret eden müşteri adaylarıyla yüz yüze görüşecek. Çok prestijli iş merkezime değer katacak tesis satış müdürleri aranıyor.

Firmamızla ilgilenen kişiler bize ulaşır. Arayan kişilere hizmetlerimiz ve ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi aktaracak, ve kişileri satışa çevirecek, ofislerimizin sunumunu yapıp kiralayabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.
– İstanbul’da 8 binamız bulunmaktadır. Bu pozisyona yapılan başvurular bütün şubelerimiz için değerlendirilecektir.

Temel sorumlulukları:
* Telefon görüşmelerini satışa çevirmeye çalışacak.
* Gelen ziyaretçilere ofislerimizi gezdirip sunum yapmak.
* Müşteri takibini devam ettirip satışı kapatmak.
* Kurumumuza ait 165 adet ofisin pazarlaması, kiraya verilmesi, sanal ofis kiraya verilmesi gibi konularda çalışacak,
* Tesisin genel düzenini sağlayacak. Temizlik elemanlarını, sekreterleri yönetecek.

Olmazsa olmaz özellikler:
– Çalışkan ve disiplinli olmak,
– Saygılı ve sabırlı olmak,
– Zeki ve öğrenmeye açık olmak,

Olursa iyi olur özellikler;
– Sıcak satış sektöründe deneyim,

Lütfen başvuru öncesinde Firmamızı araştırınız bkz. kamara com tr. Lütfen telefon ile aramayınız. Ön yazınızda firmamızı araştırdıysanız < Kamarayı araştırım > diye belirtiniz. Ayrıca bu sorunun cevabını da önyazınıza ekleyiniz. < KDV dahil 125 lira olan bir ürünün, KDV hariç fiyatı nedir? Kdv oranı %18 olarak hesaplayınız. > Önyazısında bu bilgileri yazan adaylara öncelik verilecektir. Çünkü belli ki ilanımızı dikkatli okumuşlar.

Her bir adayın CV’si detaylı incelenecektir. Sizden de aynı ilgiyi rica ediyoruz. Firmamızı Araştırmadan başvuruda bulunmayınız.

lütfen aramayın Whatsapp ile iltişime geçmenizi rica ederiz. İş başvurusu yazmanız yeterli.

  • Cep
    0 (532) 680 88 25
    0 (532) *** ** 25