Mağaza Müdürü – Mac (Bağdat Caddesi)

Mağaza Müdürü - Mac (Bağdat Caddesi)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Pozisyon Özeti:

Tüm satış hedeflerini, müşteri hizmetleri ve operasyonel hedefleri gerçekleştirmek için uzmanlarımıza liderlik edecek ve geliştirecek dinamik ve ilham verici bir Mağaza Müdürü arıyoruz. Adayların hızlı perakende sektöründe liderlik, koçluk ve iş yönetimi tecrübelerini edinmiş olması gerekir.

Bu size kendi mağazanızın Yöneticisi olmanız için sıradışı bir fırsat. Stratejik hedeflemeler, etkileyici mağaza içi etkinlikler, kuvvetli müşteri ilişkileri yönetimi ve yüksek performanslı ekip liderliğiniz ile müşterileri yakalamak ve elde tutmak için faal iş planı yaratma ve yönetme sorumluluğu tamamen sizde olacaktır.

Eğer hırslı ve enerjik iseniz; iş planlamada yeteneğiniz, kişilerin potansiyellerine ulaşması için koçluk yapma arzunuz varsa prestij kozmetikte bu sizin için yaratılmış, uzun vadeli tatmin eden bir rol olabilir.

Birçok yönetici ve kıdemli müdürümüz kariyerlerine satış noktasında başladı. İş planlaması, tüketici görüşleri, etkinlik yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi ve birebir pazarlamaya açık bu birinci kademe yönetici pozisyonu, Güzellik Sektöründe daha da ilerlemeniz için gereken çok yönlü becerileri size sağlayacaktır.

Düşünce ve insan çeşitliliğine değer veren bir kültür içerisinde ilerleyici kariyer fırsatları, seçkin eğitim, gelişim, rekabetçi ücretlendirme ve yan hak paketleri sunuyoruz.

İŞ TANIMI

Adaylar görüşmeye çağırıldıkları takdirde, bu ülkede çalışma ve yaşama haklarını göstermelidirler

Firma Sektörü:

KozmetikAÇIK POZİSYON

TAKİP ET

PROFİLİNE GİT

GOOGLE’DA ARA