Matematik Milli Takımına Öğrenci Yetiştiren Hocadan

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.

Favori Aramanız Bulunmamaktadır

Son gezdiğiniz ilanlar listeniz boş.

Size ilan önerilebilmesi için yeteri kadar ilan bakma geçmişiniz bulunmamaktadır.

Bu kategoride yayınlanmakta olan ilanların açıklama ya da görsellerinde 18 yaş altı kişilere uygun olmayan içerikler mevcut olabilir. Görüntülemek istediğiniz kategoride yayınlanan ilanların sorumluluğu ilan sahiplerine aittir, sahibinden.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. 18 yaş altı kişilerin girmesi yasaktır.

18 yaş ve üzerindeyim, sorumluluğu kabul ediyorum.

Vazgeç
Onaylıyorum

Ekleyeceğin Listeyi Seç

İlan Favori Listenize Eklendi

İlanın Yayınlandığı
Fiyat

Favoriye Eklendiğindeki Fiyat

İlanın Şu Anki
Fiyatı

İlan ile İlgili Şikayetim Var

Üyelik Tarihi
Temmuz 2012

Vazgeç

ihsanyucel19 isimli favori satıcınızı silmek istediğinizden emin misiniz?

Vazgeç

Güvenli E-Ticaret ile satılan ürünlerin satıcılarına sadece Bireysel Üyeler mesaj atabilir.

Ürün sahibine mesaj atmak için lütfen bireysel üyeliğiniz ile giriş yapın.

Genel Bilgilendirme.

  10 yıllık özel okul ve özel ders tecrübem bulunmaktadır ve halen sınava hazırlık olarak aktif olarak görev yapmaktayım. Çeşitli dergilerde (Bilim ve Teknik, Matematik Dünyası Dergisi, vs.) makalelerim yayınlanmaktadır. Çeşitli yarışmalarda (Bilim Olimpiyatları, Tübitak Proje Yarışmaları) öğrencilerimle beraber rehberliğini yaptığım projeler/yarışmalarda çeşitli dereceler elde ettik. LGS(Yeni sistem), TYT/AYT matematik çalışmalarında kendi hazırladığım dökümanları kullanmaktayım. Ayrıca ara sınıflarda matematiğin ve geometrinin temelini atmak TYT ve AYT sınavlarına erkenden hazırlamak için de ders veriyorum.  Bunun yanında 8. sınıf öğrencilerine LGS için hazırlık programı yapıyorum. İlköğretim 5-6-7. sınıf öğrencilerine matematikten takviye dersi de veriyorum. Ayrıca lise 1-2-3 takviye dersleri vermekteyim. 

Ücretlendirme.

Öğrenci başarılarım ve aldığım takdir belgelerini ilk görüşmede gösterilecektir.  Öğrenci evine konumuna bağlı olarak şu şekilde fiyatlandırmaktayım. 

1 seans(100 dk) 250 TL olarak fiyatlandırmaktayım. Ofisim Batı Ataşehir (Ülker Arena Karşısı) bulunmaktadır.

Çalışma Prensibim.

Önemli!!! Çalışma başlattığım her bir öğrenciye özel ders planlaması ve bir senelik kişiye özel ders işlenişiyle ilgili ayrıntılı olarak program yapmaktayım. Ders dışındada öğrencinin takibinde önemli olduğundan danışmanlık olarak da bireye hizmet vermekteyim.

 İlköğretim Olimpiyat Grubu

Seviye 1 Grubu. Bu seviyedeki öğrenciler için (4. ve 5. sınıflar) temelden bir çalışma içerisine planlı olarak girmekteyim. Özellikle ilk görüşmede aile ve öğrenci ile ayrı olarak görüşme yaparak bir yol haritası çizmekteyim. Bu çalışmada en önrmli unsur öğrenciye vereceğim ödevler ve kontrolleridir. Ödevler belli bir düzen içerisinde ilerlemediği takdirde öğrenciyle devam etmeyip sonlandırmak zorunda kalmaktayım. Bu çalışma grubu öğrencilerin hedeflerinde Kanguru, İSBO, Tales gibi yarışmalara hazırlık çalışmaları şeklinde devam etmektedir.

Seviye 2 Grubu. Bu seviyedeki öğrenci grupları belli bazı yarışmalarda derece elde etmiş ve bilgi düzeyini daha da ilerletme çabası içerisinde bulunan öğrenci gruplarını ifade etmektedir. Hedef kitlesinin Tübitak Ortaokul Matematik Olimpiyatı sınavına hazırlık çalışmaları bulunmaktadır. 

Özellikle ders verdiğim öğrenciler içerisinde halihazırda matematik milli takımında yer alan öğrencilerimde bulunmaktadır. Yine 5.sınıftan itibaren yetiştirdiğim öğrencilerim ilerleyen yıllarında hem İstanbul bazında, hem Türkiye bazında, hemde Dünya çapında ciddi dereceler elde etmiş bulunmaktalar. Özellikle sadece ders vermek için bu çalışmayı başlatmıyorum. Belli bir çalışma neticesinde yol katedilemeyen öğrenciler çalışmaya devam etmek istese bile bunun ilerletilmesi mümkün olmayacaktır. 

Deneyim(Yaptığım Proje Rehberliğim).

MATEMATİK PROJE FAALİYETLERİ

i.                    Marmara Bölge Sergisi

[1] 2011-2012 Eğitim-Öğretim Döneminde Tübitak Orta Öğretim Proje Yarışması’nda Öğrencim M.Z.Ö ile birlikte ꞌꞌEşitsizliklerde Değişkenleri Eşitleme Metoduꞌꞌ isimli projeyle matematik dalında Marmara Bölge 1.si olduk.

[2] 2012-2013 Eğitim-Öğretim Döneminde Tübitak Orta Öğretim Proje Yarışması’nda Öğrencilerim A.B.Ö. ve C.K. ile birlikte ꞌꞌSOS Metodunun Eşitsizlik Sorularındaki Uygulamalarıꞌꞌ isimli projeyle matematik dalında Marmara Bölge 1.si olduk.

[3] 2012-2013 Eğitim-Öğretim Döneminde Tübitak Orta Öğretim Proje Yarışması’nda Öğrencilerim K.I. ve S.H.K. ile birlikte ꞌꞌApollonius Çemberinin Olimpiyat Problemlerindeki Uygulamalarıꞌꞌ isimli projeyle matematik dalında Marmara Bölge 3.si olduk.

[4] 2008-2009 Eğitim-Öğretim Döneminde IV.İlköğretim Öğrencilerine Yönelik Matematik ve Fen Bilimleri Proje Yarışması’nda(Bu Benim Eserim-MEB) öğrencim A.H.Ö. ile birlikte ꞌꞌYeni Bir Dik Üçgen Modeli 16-74-90 Üçgeniꞌꞌ adlı projeyle matematik dalında Marmara Bölge Sergisine katılındı.

[5] 2014-2015 Eğitim-Öğretim Döneminde Tübitak Orta Öğretim Proje Yarışması’nda Öğrencilerim İ.C.Ç. ‘‘K_n AGO Metodu’’ adlı projeyle bölge sergisine davet edildik. Bu proje Mathematical Reflection E-Dergisinin Issue 3/2016 sayısında ‘Polynomial Roots and Arithmetic-Geometric Mean Inequality’ ismiyle yayınlandı(13 sayfa).

ii.                  Ankara Finali

[1] 2011-2012 Eğitim-Öğretim Döneminde Tübitak Orta Öğretim Proje Yarışması’nda Öğrencim M.Z.Ö. ile birlikte ꞌꞌEşitsizliklerde Değişkenleri Eşitleme Metoduꞌꞌ isimli projeyle matematik dalında Türkiye 1.si olduk.

[2] 2012-2013 Eğitim-Öğretim Döneminde Tübitak Orta Öğretim Proje Yarışması’nda Öğrencilerim A.B.Ö. ve C.K. ile birlikte ꞌꞌSOS Metodunun Eşitsizlik Sorularındaki Uygulamalarıꞌꞌ isimli projeyle matematik dalında Türkiye 2.si olduk.

[1] 12-17 Mayıs 2013 tarihlerinde ABD’nin Arizona eyaleti “Phoenix Convention Center”da yapılan  Uluslararası Bilim ve Mühendislik Proje Yarışması’nda (International Science and Engineering Fair INTEL-ISEF) Türkiye’yi ꞌꞌMixing Variables in Extremum Problemsꞌꞌ(MA058) projesiyle ülkemizi matematik dalında temsil edildi. Yarışmada herhangi bir derece elde edilmemiştir.( )

i.                    Daruşafaka Matematik Proje Yarışması

[1] 30–31 Mayıs 2013 tarihlerinde  İstanbul Liseler Arası IV. Salih Zeki Matematik Araştırma Projeleri Yarışması Finalinde öğrencilerim H.S.Ö. ve İ.M.A.’ın hazırladığı ꞌꞌTuran Teoreminin Kombinatorik Sorularında Uygulanmasıꞌꞌ adlı projesi İstanbul’da 2.lik ödülü almıştır.

[2] 30–31 Mayıs 2013 tarihlerinde  İstanbul Liseler Arası IV. Salih Zeki Matematik Araştırma Projeleri Yarışması Finalinde öğrencilerim S.H.K. ve K.I.’ın ꞌꞌApollonius Çemberinin Olimpiyat Problemlerindeki Uygulamalarıꞌꞌ adlı projesi İstanbul’da 3.lük ödülü almıştır.

[3] 22-24 Mayıs 2018 tarihlerinde  İstanbul Liseler Arası 9. Salih Zeki Matematik Araştırma Projeleri Yarışması Finalinde öğrencim A.K. “Eşitsizlik Sorularının Logaritma Yardımıyla Farklı Bir Çözüm Metodu Geliştirilerek Çözülmesi” adlı projesi TÜRKİYE 1.’liği ödülü almıştır.

ii.    Olimpiyat İstanbul Proje Yarışması

[1] Kabataş Erkek Lisesi Olimpiyat İstanbul Proje Yarışması’nda 14-15 Nisan 2014 tarihinde Şehircilik alanında öğrencilerimden İ.B.Y. ‘ParkSMS’ projesiyle  İstanbul’da 1.lik ödülü almıştır.

 ** Profesyonel olarak meraklı ilköğretim öğrencilerine Kanguru, Tales, İstanbul Bilim Olimpiyatları vs. çalışmalarına çekirdekten (mülakat ile) ciddi bir çalışma prensibinde amacına uygun ve sağlam bir şekilde çalışma ortamı ve tecrübesi sunmaktayım. 

 

Matematik Olimpiyat Deneyim(Öğrencilerim).

i)                    İ.M.A.[Matematik Milli TakımıIMO(Uluslararası Matematik Olimpiyatı, Bronz Madalya, Dünya 3.lüğü, 2016]

ii)                  İ.M.A.[Genç Matematik Milli Takımı, JBMO, 2013, Altın Madalya(Balkan 7.liği)

iii)                M.E.A.{Genç Matematik Milli Takımı, JBMO, 2010, Altın Madalya(Balkan 4.lüğü}

iv)                M.Z.Ö {Genç Matematik Milli Takımı, JBMO, 2010, Bronz Madalya(Balkan 29.luğu}

v)                  B.V. { Balkan Matematik Olimpiyatı, 2012, BMOGümüş Madalya, Balkan 15.liği}

vi)                  A.K.{ EGMO(European Girls Mathematical Olympiad, 2018, Bronz Madalya}

 

 

 

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.


1


kişi tarafından görüntülenmiştir


https://www.sahibinden.com/338480717

Telefon numarasının gösterilmesi sırasında bir sorun oluştu.
“Numarayı Göster” linkine tıklayarak tekrar deneyebilirsiniz.

Tebrikler, artık bu ilan ve ilgili fiyat değişikliklerinden haberdar olacaksınız.

Ek olarak, ilan sahibinin ilana özel tekliflerini size de iletmesine izin verir misiniz?

İlgilenmiyorum

İzin Veriyorum

Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

Lütfen diğer ilanın numarasını giriniz:

Teşekkürler. Şikayetiniz en kısa sürede değerlendirilecektir.

Uyarı

125 TL


İlan yayınlandıktan sonra fiyat değişikliği olmamıştır.


Favoriye eklendikten sonra fiyat değişikliği olmamıştır.

Tüm Fiyat Değişimlerini Gör

Favori Satıcılarıma Ekle

Favori Satıcılarımdan Çıkar

Açıklama

Özellikler

Detay Bilgisi

Sponsorlu Bağlantı

İlanı Paylaş

İlanınız, ilan verme kurallarına uymadığından yayınlanamamıştır


İlan Favorilerinize Eklendi

 • İlan No 
  338480717

 • İlan Tarihi
   

  10 Haziran 2019
 • Kategori 
  Özel Ders Verenler 
 • Ders Alanı 
  Lise & Üniversite Hazırlık 
 • Ders Yeri 

  Öğrencinin veya Öğretmenin Evi
 • Cinsiyet 

  Bay
İhsan Yücel

 • Cep
  0 (506) 926 70 40
  0 (506) *** ** 40
 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir