Kadıköy Çevre Festivali

Kentte Ekolojik Yaşam


Kadıköy Çevre Festivali

Geçtiğimiz yıl 20000 ziyaretçiyi ağırladığımız Kadıköy Çevre Festivali; bu yılda Selamiçeşme Özgürlük parkında 31 Mayıs – 3 Haziran 2018 tarihlerinde 4 gün boyunca doğayı odağına alan tüm bileşenleri bir araya getiriyor.

Kentte ekolojik yaşam temasının öne çıkarılacağı festivalde,  doğaya emek verenler, tüm STK, vakıf ve topluluklarla atölyeler, paneller, söyleşiler, doğa gözlemleri, konserler, film gösterimleri ve tiyatrolar gibi çok sayıda etkinliğin ziyaretçilerle buluşması,  her yaştan katılımcının ekolojik yaşama dair deneyimlerini geliştirecekleri etkinlikler sunmayı hedeflemektedir.

Ekolojik yaşama dair birikim ve deneyimlerini paylaşmak adına festivalde stant açmak, etkinlik  düzenlemek (atölyeler, konserler, paneller, tiyatrolar, doğa gözlemleri gibi ) isteyen bütün demokratik kitle örgütlerini, sivil toplum kuruluşlarını, platform ve inisiyatifleri aramızda görmek, ziyaretçilerimize beraber ekolojik yaşam için adımlar atma fırsatı sunmak isteriz. Katılım için 10 Nisan 2018 tarihine kadar başvuru formunu doldurmak yeterlidir.

Değerlendir ve yorumunu yaz.