Ön Muhasebe Elemanı

Ön Muhasebe Elemanı

Ön muhasebe elemanı şirketlerin mali kayıtlarını tutan; kasa, çek, banka ya da irsaliye takibi gibi günlük rutin işleri yerine getiren, firmaya ait finansal işlemleri muhasebeleştiren, tahsilat işlemleri ile ilgilenen ve evrakın dosyalanması, arşivlenmesi gibi görevleri yerine getiren kişilere verilen mesleki unvandır.

Ön muhasebe, yoğun iş temposunda yüksek dikkat gerektiren bir meslektir.

Diksiyonu düzgün ve takım çalışmasına yatkın, işini severek yapan, enerji dolu, güler yüzlü, pozitif düşünen adayların başvurularını bekliyoruz…

·

·

·

·

·

·

Muhasebe ile ilgili alanda ön lisans veya lisans mezunları, sektörel deneyime sahip olan lise mezunları, öğrenmeye hevesli lise mezunları (yeni mezunlar) da tercih edilebilecektir.

Eğitim ve tecrübenin bir getirisi olarak Teknomax, logo gibi muhasebe paket programları ile Ms Office programları konusunda bilgi sahibi olunması beklenmektedir.

Başvurular sadece kariyer.net üzerinden değerlendirmeye alınmaktadır. Başvuru yapan adayların şirket hattımızdan bizlere erişim sağlamamalarını rica ederiz. Sabit hattan yapılan başvurular kabul edilmemekte olup negatif olarak değerlendirilecektir.

www.karadagboya.com.tr

Firma Sektörü:

Boya Sanayi

Çalışma Şekli:

Haftaiçi 08.30 – 17.30

Haftasonu (Cumartesi) 08.30 – 13.30

Çalışma Şekli Açıklama:

Mesai saatleri haftada 45 saati aşmayacak şekilde haftaiçi ve cumartesi günü olarak düzenlenmektedir.

Daha Fazla Bilgi


Çalışan Profili:

Beyaz Yaka: 25-49
Mavi Yaka:

AÇIK POZİSYON

TAKİP ET

PROFİLİNE GİT

GOOGLE’DA ARA