RUSÇA ÖZEL VE GRUP DERSLERİ / YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE DERS

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.

Favori Aramanız Bulunmamaktadır

Son gezdiğiniz ilanlar listeniz boş.

Size ilan önerilebilmesi için yeteri kadar ilan bakma geçmişiniz bulunmamaktadır.

Bu kategoride yayınlanmakta olan ilanların açıklama ya da görsellerinde 18 yaş altı kişilere uygun olmayan içerikler mevcut olabilir. Görüntülemek istediğiniz kategoride yayınlanan ilanların sorumluluğu ilan sahiplerine aittir, sahibinden.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. 18 yaş altı kişilerin girmesi yasaktır.

18 yaş ve üzerindeyim, sorumluluğu kabul ediyorum.

Vazgeç
Onaylıyorum

Ekleyeceğin Listeyi Seç

İlanın Yayınlandığı
Fiyat

Favoriye Eklendiğindeki Fiyat

İlanın Şu Anki
Fiyatı

Yayınlanma Tarihi:

Favoriye Ekleme Tarihi:

İlan ile İlgili Şikayetim Var

Üyelik Tarihi
Nisan 2016

Vazgeç

jbeldeva isimli favori satıcınızı silmek istediğinizden emin misiniz?

Vazgeç

Güvenli E-Ticaret ile satılan ürünlerin satıcılarına sadece Bireysel Üyeler mesaj atabilir.

Ürün sahibine mesaj atmak için lütfen bireysel üyeliğiniz ile giriş yapın.

Ankara Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Çeşitli kurumlarda,dershane, okul ve üniversitelerde 17 yıllık Rusça öğretmenliği tecrübem bulunmaktadır. Her sektörde ve seviyede RUSÇA özel ya da grup dersleri verebilirim. Aynı zamanda İstanbul’daki Rus okullarında Türkçe öğretmenliği de yapmaktayım. RUS, UKRAYNA, BELARUS, SURİYE, MISIR, AMERİKA, AFRİKA,FAS, TUNUS, İTALYA milletlerinden bir çok kişiye Türkçe öğrettim. Talep ettiğiniz her seviyede Rusça veya yabancı uyruklular için Türkçe özel ders verebilirim. Tüm detayları görüşmek için lütfen iletişime geçiniz.

Indirimli paket programlarım bulunmaktadır, iletişime geçildiği takdirde yer, ücretlendirme, materyal vb.. tüm detaylar üzerine görüşülecektir.

4-5 kişilik grup dersleri,tercih edenler için, oluşturulur.

NEDEN RUSÇA ÖĞRENELİM ?

Rusya dünya üzerinde politik, ekonomik ve coğrafi olarak önemli bir güçtür ve Türkiye ile politik ve ticari münasebetleri oldukça fazladır.Bu nedenle Rusça günden güne önem kazanmaktadır.Rusça bilen bir kişi sadece Rusya’da yaşayan insanlarla değil, aynı zamanda Ukrayna, Beyaz Rusya, Orta Asya ve Balkanlar’da yaşayan insanlarla da rahat bir şekilde temas kurma şansına sahip olur.Rusya’nın ülkemize olan yakınlığı, nüfusu ve ülkemiz ile olan ticari ilişkileri göz önüne alındığında Rusça bilen kişiler iş dünyasında ayrıcalık kazanmaktadır. Özellikle inşaat ve tekstil sektöründe Rusya çok önemli bir pazardır.Buna ek olarak ülkemizde turizm sektörü de Rusya’dan gelen turistler sayesinde canlanmaktadır. Özellikle Akdeniz Bölgesi’nde turizm sektöründe çalışmak üzere Rusça bilen kişilere ihtiyaç vardır. Bu sektörlerde ilerleyip ekonomik kazanç elde etmek isteyen kişilerin Rusça öğrenmeye önem vermeleri gerekmektedir.Bunların dışında yeni bir dil öğrenmek hem kültürel hem de kişisel gelişim bakımından yeni bir vizyon kazandırır.Hem ülkemizde hem de diğer ülkelerin birçoğunda Rusça bilen kişilere ihtiyaç duyulmaktadır. 

Rusça öğrenmek zor mudur?

Rusça öğrenmek aslında zor değildir. Evet İngilizce kadar da kolay değildir. Öncelikle tamamen farklı bir alfabeye sahip olması bize zor gelir, ancak öğrenmeye başlayınca aslında hiç de zor olmadığını anlarız. Daha sonra kelimelerin cinsiyetleri bize çok zor gelir, ancak bu zorluk teoride değil, pratiktedir. Yani cinsiyet kurallarını 5 dk. da anlarız ama konuşurken her kelimenin cinsiyetini düşünmek ve ona göre bir takı getirmek bizi zorlar. Çünkü biz Türkler cinsiyetli düşünme biçime alışkın değiliz. Rusça öğrenim sürecinizin ilk bir ayında bu düşünme biçimine alışmaya çalışacaksınız ve alışınca bu zorluk da ortadan kalkacak.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.


1


kişi tarafından görüntülenmiştir


https://www.sahibinden.com/741145762

Telefon numarasının gösterilmesi sırasında bir sorun oluştu.
“Numarayı Göster” linkine tıklayarak tekrar deneyebilirsiniz.

Tebrikler, artık bu ilan ve ilgili fiyat değişikliklerinden haberdar olacaksınız.

Ek olarak, ilan sahibinin ilana özel tekliflerini size de iletmesine izin verir misiniz?

İlgilenmiyorum

İzin Veriyorum

Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

Lütfen diğer ilanın numarasını giriniz:

Teşekkürler. Şikayetiniz en kısa sürede değerlendirilecektir.

Uyarı

100 TL


İlan yayınlandıktan sonra fiyat değişikliği olmamıştır.


Favoriye eklendikten sonra fiyat değişikliği olmamıştır.

Tüm Fiyat Değişimlerini Gör

Favori Satıcılarıma Ekle

Favori Satıcılarımdan Çıkar

Açıklama

Özellikler

Dil

Sponsorlu Bağlantı

İlanı Paylaş

İlanınız, ilan verme kurallarına uymadığından yayınlanamamıştır


İlan Favorilerinize Eklendi

 • İlan No 
  741145762

 • İlan Tarihi
   

  02 Ekim 2019
 • Kategori 
  Özel Ders Verenler 
 • Ders Alanı 
  Yabancı Dil 
 • Ders Yeri 

  Öğrencinin veya Öğretmenin Evi
 • Cinsiyet 

  Kadın
Fatma Güleç

 • Cep
  0 (536) 890 34 57
  0 (536) *** ** 57