Satış Kanal Yöneticisi

Satış Kanal Yöneticisi

Türkiye’nin kendi teknolojisi ile yurt dışına açılmış en hızlı büyüyen bulut teknolojisi firması ile kariyerinizi bir üst seviyeye taşımaya ne dersiniz?

Kulağa güzel geliyorsa, doğru yerdesiniz!

Alotech olarak Türkiye’de birçok ilke imza atan, başarılarının ödüllerle taçlandırıldığı inovatif ve öncü bir yazılım şirketiyiz. Çağrı merkezlerini eski teknolojilerden kurtarıp buluta taşıyoruz. Dünya devleri ile rekabet ediyor ve kazanıyoruz.

Ayda 30 milyon dakikanın üzerinde ses trafiği, 300’den fazla müşteri ve 14.000’den fazla kullanıcıyı yönetiyoruz. Bunu B2B SaaS ile bulut üzerinde yapmak hiç kolay olmadığı için farklı şekilde çalışıyor, öğreniyor, uyguluyor ve devamlı kendimizi geliştiriyoruz.

CEO’muz caz gitaristi, CTO’muz DJ.  Ofisimizde canlı müzik sahnemiz ve kapalı havuzumuz var. Farklıyız.

Bu yüzden;

– Meraklı,

– Çalışkan,

– Çabuk öğrenen,

– Tutkulu,

– Holdinglerde çalışmamış,

– Yarın Texas, Londra, Rio, Sidney, Manila ofislerimizin başına geçecek,

– Bilgisi ve duruşu ile müşterilerimizi hayran bırakacak bir kemik kadronun bugünkü şampiyonlarını arıyoruz.

Bu “tık” hayatınızı değiştirebilir!

 

Sende bu ekibin bir parçası olmak istiyorsan Satış Kanal Yöneticisi arayışımız tam sana göre;

Görev Tanımı:

•Türkiye Kanal Yöneticisi Amerika’daki danışmanımızın hazırladığı strateji doğrultusunda Türkiye’de iş ortakları arayacak ve mevcut iş ortaklarını yönetecek.

•Giriş seviyesinde WordPress bilgisi partner portal üzerinde yapılacak değişiklikler açısından yararlı olacaktır. İleri seviye sunum ve iletişim becerileri.

•Danışman ile iletişim kuracak, hazırlanan İngilizce içerikleri Türkiye pazarına uyarlayacak bu sebeple ileri seviye İngilizce şart (IELTS 6.5+, TOEFL 80)

Firma Sektörü:

BilişimAÇIK POZİSYON

TAKİP ET

PROFİLİNE GİT

GOOGLE’DA ARA