Sigorta Uzmanı ( Sağlık, Trafik Kasko)

Sigorta Uzmanı ( Sağlık, Trafik Kasko)

Enuygun, ayda 17 milyon ziyaretçisi ve 70 milyon sayfa gösterimi ile online seyahat alanında Türkiye’nin öncü internet şirketidir. Enuygun ekibi olarak ülkemizde uçak bileti, otel, kurumsal seyahat, otobüs bileti, sigorta alanlarında kullanıcılarımıza mükemmel servisi vermek için çalışıyor, Wingie markası altında global operasyonumuzda milyonlarca seyahat severe en uygun seyahat deneyimini sunuyoruz. Seyahat alanındaki yetkinliğimizin yanında sigorta alanında da tüm ihtiyaçlara uygun teklifler sunuyor ve sigorta kullanıcılarına özel bir hizmet veriyoruz. Bir Rocket Internet ve Kinnevik yatırımı olan şirketimizde geniş IT ve BI ekibimizle sürekli yeni teknolojiler ve ürünler geliştiriyor, verileri analiz ediyor, tüm deneyimleri test ediyor ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi için yenilikçi adımlar atıyoruz. Kullanıcılarımızla iletişime geçmek için yeni yöntemler oluşturuyor, var olan enstrümanları en iyi şekilde kullanıyoruz.

Ama en önemlisi, her iş günü sonunda milyonlarca Enuygun ve Wingie kullanıcısı için değer katan işler yapmış olmanın gururuyla evimize dönüyoruz!

Enuygun’un büyüyen Sigorta Acenteliği ekibine “Sigorta Uzmanı” arıyoruz. 

Bu pozisyon için hangi özellikleri arıyoruz? 

**Pozisyonlarımızda Kasko-Trafik ve Sağlık Sigortası konusunda uzmanlaşmış adaylar kendi alanları için değerlendiriliyor.


https://www.enuygun.com/

Firma Sektörü:

İnternetÇalışan Profili:

Beyaz Yaka: 150-199
Mavi Yaka:

AÇIK POZİSYON

TAKİP ET

PROFİLİNE GİT

GOOGLE’DA ARA