(SKYPE) Like-native Uzman Eğitmenle İngilizce Speaking Dersleri

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.

Favori Aramanız Bulunmamaktadır

Son gezdiğiniz ilanlar listeniz boş.

Size ilan önerilebilmesi için yeteri kadar ilan bakma geçmişiniz bulunmamaktadır.

Bu kategoride yayınlanmakta olan ilanların açıklama ya da görsellerinde 18 yaş altı kişilere uygun olmayan içerikler mevcut olabilir. Görüntülemek istediğiniz kategoride yayınlanan ilanların sorumluluğu ilan sahiplerine aittir, sahibinden.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. 18 yaş altı kişilerin girmesi yasaktır.

18 yaş ve üzerindeyim, sorumluluğu kabul ediyorum.

Vazgeç
Onaylıyorum

Ekleyeceğin Listeyi Seç

İlan Favori Listenize Eklendi

İlan ile İlgili Şikayetim Var

Üyelik Tarihi
Aralık 2018

Vazgeç

casarp9 isimli favori satıcınızı silmek istediğinizden emin misiniz?

Vazgeç

Güvenli E-Ticaret ile satılan ürünlerin satıcılarına sadece Bireysel Üyeler mesaj atabilir.

Ürün sahibine mesaj atmak için lütfen bireysel üyeliğiniz ile giriş yapın.

Speaking dersi ihtiyacınızı ertelemeyin ve yalnızca 15 Mayıs’a kadar sürecek ücret indirimini kaçırmayın!

Herkese merhaba.  Adım Can Sarp.  Uluslararası geçerliliği olan ve uzman öğretici olduğunu gösteren TESOL belgesi sahibi, uzun yıllar boyunca İngilizcenin konuşulduğu ülkelerde yaşamış ve çalışmış, anadil rahatlığıyla ve Amerikan aksanıyla konuşan, “like-native” profesyonel İngilizce eğitmeniyim.  Türkiye’de İngilizce öğrenenlerin en zayıf oldukları “speaking” (İngilizce konuşma) alanında en yetkin eğitmenlerden biri olduğumu düşünüyorum.

Halihazırda yoğun bir şekilde birebir özel dersler ve online dersler veriyorum.  Ancak, mevcut öğrencilerimin gereksinimleriyle de paralel olarak, orta vadede bütün birebir dersleri sonlandırmaya, yeni birebir öğrenci kabul etmemeye ve yalnızca Skype veya Zoom üzerinden online speaking dersleri vermeye karar vermiş bulunuyorum.

Aşağıdaki ayrıntılı notların hepsini okuduktan sonra, benimle WhatsApp üzerinden ya da buradan mesaj göndererek iletişime geçebilirsiniz.  Bu notları tümüyle okumamış olanların, geleceğe dair planları net olmayanların, ayrıca iyi ve iyi olmayan İngilizce eğitmeni arasındaki ayrımı yapamayacak durumda olanların irtibata geçmemelerini özellikle rica ediyorum.

Hakkımda

TESOL sertifikası sahibi uzman eğitmenim.  Hayatımın önemli bir bölümünü yurtdışında geçirdim.  Son olarak ABD’de yaşadım ve Amerikalılarla birlikte çalıştım.  Amerikan aksanıyla, anadil rahatlığıyla ve akıcı İngilizce konuşuyorum.  Resmi İngilizceye ve konuşma diline hakimim.

Özel derslere ilave olarak, İngilizce ile ilgili bilgilendirici ve yönlendirici 120’yi aşkın makalemi kendime ait internet sitemde yayınladım.  26 yıldır İngilizce ile gerek eğitim ve iş hayatında gerekse günlük yaşantısında iç içe birisi olarak, yüzlerce kitaptan ve yurt dışındaki tecrübelerimden edindiğim bilgileri hem söz konusu sitede hem de özel derslerle paylaşıyorum.

Sevecen ve kendinden emin bir yapım vardır.  Derslerde öğrencilerle iletişimim ve onları doğruya yönlendirme kabiliyetim yüksek seviyededir.

Neden Skype dersleri?

Zamanı daha etkin kullanmak, ulaşım sorununu ortadan kaldırmak, günün daha geniş bir kısmında ders yapabilmek, eğitmenin yaşadığı şehirle sınırlı kalmamak ve rahatlıkla dosya paylaşımı yapabilmek için Skype derslerini tercih etmemiz gerektiğini düşünüyorum.  Ayrıca, şahsen en güçlü olduğum “speaking” becerisi, Türkiye’de insanların en çok zorlandıkları alandır ve Skype dersleri için idealdir.

Neden “native” yerine “like-native” birisinden ders almalıyım?

Native speaker”, anadili İngilizce olan veya öyle olmasa bile erken çocukluğundan itibaren ailesinde ya da çevresinde doğal ve gerçek İngilizce konuşulması nedeniyle İngilizceyi ilk çocukluğunda anadil olarak edinmiş kişilere denir.  Like-native speaker” ise, genellikle gençlik döneminde İngilizcenin anadil olarak konuşulduğu ülkelerde uzun süre yaşamış olmaları nedeniyle doğal ve anadil rahatlığıyla İngilizce konuşabilen kişilere denmektedir.  Şahsen ikinci gruba giriyorum.

Öncelikle, “native speaker” bir eğitmen bulmak zordur.  Bulunsa bile, çoğunun İngilizce öğretme kabiliyeti, eğitimi ve tecrübesi yoktur.  Daha da önemlisi, “native speaker” olduğu iddia edilen eğitmenlerin çok büyük bir bölümü, İngilizceyi sonradan öğrenmiş olan Uzakdoğulu, Ortadoğulu, Afrikalı veya Latin Amerikalı yabancılardır.  Yabancı eğitmenler, öğrencilerin hatalarını düzeltmekte, günlük konuların ötesine geçmekte ve sıklıkla yaptıkları hataları anlamlandırabilmekte yetersiz kalabilmektedirler.  Öğrencilerin genel olarak şikayetleri, “native speaker” hocaların öğrencilerini yeterince yönlendiremediği şeklindedir.

Yetkin bir “like-native speaker” eğitmenden ders almanın çok daha avantajlı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.  Bu tür eğitmenler, öğrencileriyle aynı anadile sahip olduklarından ve anadil rahatlığıyla İngilizce konuşabildikleri için öğrencilerinin hangi hataları yapabileceklerini anlayabilir, hatta sezebilir ve çözüm yolları gösterebilirler.

Dersler kime hitap ediyor?

Her yaştan ve seviyeden genel olarak aşağıdaki öğrenci kitlelerine yardımcı oluyorum:

-İngilizceyi belli bir düzeyde anlayan ancak konuşamayanlar,

-Konuşurken heyecanlanan ve zorlananlar, sözcük ve cümleleri toparlayamayanlar,

-İngilizceyi doğru telaffuz etmek isteyenler,

-Teorik bilgilerinin yoğunluğu nedeniyle pratikte güçlük çekenler,

-Doğal İngilizce konuşan kişilerle pratik yapma imkanından yoksun olanlar,

-Türkçe düşünmeleri nedeniyle, konuşurken İngilizce düşünemeyenler,

-Speaking becerisini ilerleterek işlerinde ve çevrelerinde fark yaratmak isteyenler,

-Yurtdışına gidecekleri için bir an önce speaking pratiği yapmaları gerekenler,

-TOEFL ve IELTS sınavlarının speaking bölümlerinde başarılı olmak isteyenler.

Online dersleri nasıl işliyorsunuz?

En başta, öğrencinin İngilizce konuşamamasının nedenlerini teşhis ederek kendisine gerçekçi dönütler sağlıyorum ve öncelikle o hususlara odaklanmasını sağlıyorum.  Öğrencilerin gereksinimlerine bağlı olarak, derslerde aşağıdaki faaliyetlerin hepsini veya bir kısmını disiplinli ama samimi bir ortamda gerçekleştirmeye özen gösteriyorum:

-Önceden belirleyerek ödev olarak verdiğim bir konuda karşılıklı konuşma,

-Ders sırasında verdiğim bir konu hakkında hazırlıksız olarak konuşma,

-Eğitmenle birlikte role-play etkinlikleri,

-Bir konuyu çeşitli yönlerden müzakere etme,

-İş görüşmesi pratikleri,

-İngilizce konuşurken İngilizce düşünme,

-Doğru telaffuz alışkanlığı kazandırılması, yanlış telaffuzların düzeltilmesi,

-Konuşma özgüveni kazanılması,

-Sözcük bilgisinin ilerletilmesi,

-Doğru preposition ve collocation kullanımı,

-İngilizce ifade ve kalıpların yerinde kullanılması,

-Atasözlerinin, klişelerin, alüzyonların kullanımı,

-Resmi ve günlük konuşma dili arasındaki ayrımın doğru yapılması,

-İngilizce aksanları arasındaki farklılıklar,

-TOEFL ve IELTS sınavlarının speaking bölümleri için gerçeğine uygun pratik.

Online derslerde sadece İngilizce mi konuşuyorsunuz?

Evet, kesinlikle.  Derslerde gerek eğitmen gerek öğrenci tarafından sadece ve sadece İngilizce konuşulmaktadır.  Dersler, İngilizce speaking pratiği açısından eşsiz bir fırsat sunduğu için, meramını İngilizce anlatamasa dahi öğrencilere Türkçe konuşma izni vermiyorum.  Dersler samimi ve profesyonel bir şekilde cereyan ediyor, bu nedenle öğrenciler heyecanlarını ve üzerlerindeki tutukluğu zaten çok kısa bir sürede yenebiliyorlar.

Online dersten yeterince verim alabilir miyim?

Evet, beni dikkatlice dinlediğiniz, yapılan yönlendirmeleri takip ettiğiniz ve kendinize güvendiğiniz müddetçe hem listening hem de speaking becerilerinizin hızla ilerlediğini göreceksiniz.  Yapaylıktan uzak, İngilizcenin anadil olarak konuşulduğu gerçek bir ortamın benzerini deneyimleyeceğiniz için, derslerden kazanımlar elde edeceğinizi rahatlıkla söyleyebilirim.

Zaman zaman rastladığım “konuşma garantili” ve “sadece 1 ayda” gibi yanıltmacalara kesinlikle itibar etmemenizi salık vermek istiyorum.  Bu ülkede, yıllarca yurtdışında yaşamış olmasına rağmen o ülkenin dilini anlayıp konuşamayan insanların bulunduğunu unutmayın.  Siz gerçekten istediğiniz takdirde, öğrenmenizin önünde kimse duramaz.  Eğer öğrenmek istemiyorsanız, Shakespeare mezarından kalksa sizden örneğin Türkçe küfürleri öğrenebilir ama size İngilizce öğretemez.

Neden sizden ders almalıyım?

Bunun, sizin de derslerde deneyimleyeceğinizden emin olduğum birçok nedeni var.

-Amerikan aksanıyla, doğal ve akıcı İngilizce konuşuyorum.  26 yıldır İngilizce ile iç içeyim, nerede neyi öğretmem gerektiğini biliyorum.

-Kendi işimi yapıyorum, başkası adına çalışmıyorum.  Dolayısıyla, emeğimin korunmasını garanti ederek iş yapıyorum, bu nedenle daha istekli ve rahatım.

-Popüler internet sitelerindeki yabancı eğitmenlerin aksine, öğrenciyi çok daha aktif olarak konuşturuyorum, yönlendiriyorum ve takip ediyorum.

-Günlük konuşmaların ötesine geçiyorum.  Öğrencilerle çok çeşitli konularda sohbet edebiliyorum, yılların birikimi olan genel kültürü speaking derslerinde de kullanabiliyorum.

-Resmi ve gayrıresmi dile hakimim, öğrencilere “formal” İngilizce yanında günlük İngilizceye ait unsurları da aktarabiliyorum.

-İşimi profesyonel bir şekilde yapıyorum, disiplinle hareket ediyorum.

-Dürüst çalışıyorum, öğrencilerimden de aynı dürüstlüğü bekliyorum.  Örneğin, dersi bırakmak isteyenlerin yapılmamış derslerine ait ücretlerini hemen ve kesinti yapmaksızın geri ödüyorum.

-Her dersin ardından öğrenciye Skype üzerinden bir “Round-up” iletiyorum.  Bu raporda, o derste öne çıkan ve dikkat edilmesi gereken hususlara, deyimlere, ilginç sözcüklere yer veriyorum.  Ayrıca, telaffuz yanlışlıklarına, collocation ve preposition unsurlarına dikkat çekiyorum.  Yine bu raporda, öğrencinin seviyesine bağlı olarak öğrenmesini salık verdiğim noktalara temas ediyorum.  Emek vererek hazırladığım bu raporlar, neredeyse derslerin kendisi kadar yarar sağlıyor. (Round-up raporları 10 dakikalık dersler alan öğrencilere iletilmemektedir.)

-Round-up raporlarına ilave olarak, belli aralıklarla (ortalama 4 haftada bir) öğrencilere bir speaking çalışmasının belli başlı bütün unsurlarını içeren değerlendirme raporları gönderiyorum.  Böylece, öğrencilerin seviyelerine ve gelişmelerine dair gerçekçi değerlendirmeleri görmelerine olanak sağlıyorum.

Dersler kaç dakika sürmektedir?

Bu ilanın fotoğraflarında da gösterildiği gibi, dersler isteğe göre 20 veya 30 dakika sürmekte ve haftada 1, 2, 3, 4 veya 5 gün yapılmaktadır.  Böylelikle öğrencilerin önünde birçok seçenek bulunmaktadır.  Hangi gün ve saatlerde ders yapabileceğimizi belirlemek için benimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

10 dakikalık dersler alabilir miyim?

Evet, derslerin günde 10 dakika şeklinde yapılması da mümkündür.  Özellikle konuşma özgüveni olmayan öğrencilerden bu yönde talepler gelebilmektedir.

Dersler sesli mi yoksa görüntülü mü yapılmaktadır?

Online speaking derslerimizi sesli veya görüntülü olarak gerçekleştiriyoruz.  Hangisini seçeceğimize öğrencilerle birlikte karar veriyoruz.  Görüntülü aramalarda internet bağlantısından veya şarj miktarından kaynaklanan birtakım sorunları yaşamamak için sesli aramayı daha çok tercih ediyoruz.

Ders ücretleri ne kadardır?

Dürüstçe ve açıkça ifade etmek istiyorum, ücret konularını konuşmayı ve takip etmek zorunda kalmayı sevmiyorum.  Her zaman profesyonellikten ve eşit koşullarda yarışmaktan yanayım.  Bu nedenle, sürekli aynı sorulara muhatap olmamak için, 20 ve 30 dakikalık derslerde istisnasız herkes için geçerli ücret bilgilerini tereddüte mahal bırakmayacak şekilde ayrıntılı olarak hazırladım.  Bu bilgileri, bu ilanın fotoğraflarındaki tablolarda bulabilirsiniz.

Günlük 10 dakikalık derslerin ücretleri söz konusu tabloda yer almıyor.  10 dakikalık derslerin ücretleri, 20 dakikalık derslerin ücretlerinin tam olarak %60’ı şeklindedir.  Böyle olmasının nedeni, 10 dakika da olsa, öğrencilere maksimum fayda sağlayabilmek için derslere hazırlık yapmamdır.

Eğitimim de dahil olmak üzere 26 yılı aşan bilgi ve tecrübemi aktardığım düşünüldüğünde ve Türkiye’de yetkin olmayan onlarca insanın bu rakamlardan kimi zaman çok daha fazlasını talep edebildikleri göz önünde bulundurulduğunda, maddi imkanlar nedeniyle haklı olduğunuzu bildiğim sebeplerle dahi olsa, kişiye özel indirim talep etmemenizi rica ediyorum.

İlanın fotoğraflarındaki tabloların sağında yer alan indirimler yalnızca 15 Mayıs 2019 tarihine kadar geçerlidir.  Bu tarihe kadar kayıt yaptırdığınız takdirde, 2019 yılı boyunca yapacağınız bütün ödemelerde aynı indirimlerden yararlanabileceksiniz.

Yukarıda da belirttiğim gibi, birebir dersleri orta vadede tamamen sonlandırıp sadece online speaking dersleri vermeye karar vermiş bulunuyorum.  Halihazırda programım zaten büyük ölçüde dolu olduğu için kayıt için acele etmeniz gerektiğini anımsatmamı mazur görün ve 15 Mayıs 2019 tarihinden sonra aynı düzeyde indirim yapmayı düşünmediğimi, ayrıca programım dolduğu takdirde yeni öğrenci kabul edemeyeceğimi lütfen not edin.  Öğrencilerin ihtiyaçlarına paralel olarak programım sürekli değiştiği için, kayıt için yer bulunmadığı durumlarda dahi bu ilan yayınlanmaya devam edeceğinden, uygunluk durumu için benimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Hangi indirimleri uyguluyorsunuz?

İlk bakışta biraz karışık görünse de ücret tablosu çok basit bir mantığa göre hazırlanmıştır.

Haftada daha fazla gün ders aldığınız takdirde, ders ücretlerinde bir miktar indirim olmaktadır.  Aynı şekilde, ödemeyi 4 hafta yerine 8 hafta olarak yaptığınızda %5, 12 hafta olarak yaptığınızda ise %10 indirim uygulanmaktadır.  Son olarak, 15 Mayıs 2019 tarihine kadar kayıt yaptıranlar için ek olarak büyük bir indirim uyguluyorum.  Böylece, kaç haftalık ödeme yaptığınıza ve haftalık ders saati sıklığına bağlı olarak, 15 Mayıs 2019 tarihine kadar olan indirimle birlikte toplamda %22 ila %44 arasında indirim yapılmış olmaktadır.  Bu kadar büyük bir indirimi 15 Mayıs 2019 tarihinden sonra yapmayı düşünmediğimi bir kez daha ifade etmek istiyorum.

İndirimler bunlardan ibarettir.  Bunların dışında, Black Friday, Halloween, New Year, Christmas, Hanukkah, Hıdırellez, Zemheri, Pastırma Sıcakları, Kocakarı Soğukları, Çin Yılbaşısı indirimleri, ayrıca kardeş indirimi, personel indirimi, öğrenci indirimi, akademisyen indirimi, grup indirimi, erken kayıt indirimi, peşin ödeme indirimi, eş-dost-akraba ricası indirimi, hamil-i kart yakinimdir indirimi gibi indirimler uygulanmamaktadır.

Ders ücretini ne zaman ve nasıl ödemeliyim?

Ders ücretlerinin 4, 8 veya 12 haftalık olarak, havale veya EFT yoluyla peşin ödenmesi gerekmektedir. 4, 8 ve 12 haftalık ücretler ilan fotoğraflarındaki tablolarda gösterilmiştir.

Öğrenci ancak ödemeyi yaptığı takdirde birebir online derse dahil olmuş sayılacaktır.  Kayıt yenilemek gerektiği durumlarda ise, her ne sebeple olursa olsun, yeni ödemenin yapılmaması halinde kayıt kesinlikle yenilenmeyecek ve sırada bekleyen öğrencinin kaydı yapılacaktır.

Ücretin 4, 8 veya 12 haftalık olarak peşin ödenmesinin nedenleri, derslere devamın sağlanması, eğitmenin emeğinin korunması ve ödemelerde takibin kolaylaştırılmasıdır.

Ne kadar süre ders almalıyım?

Bir öğrencinin haftada kaç kez ve toplamda kaç ay ders alması gerekeceğini kesin olarak söylemek mümkün değildir.  Bu husus, öğrencinin genel İngilizce düzeyine, speaking seviyesine, speaking faaliyeti sırasındaki genel davranış biçimine ve çalışmasına göre değişiklik gösterecektir.

Dürüstçe hareket etsem de, bu husustaki yönlendirmelerimin ticari olarak algılanması riski de ne yazık ki her zaman mevcuttur.  Bu nedenle, derslere başlayıp beni daha yakından tanıdığınızda tavsiyelerime çok daha fazla itimat edeceğinize inanıyorum.

Yine de, kişiselleştirilmemiş genel bir bilgi olarak, her öğrencinin en azından 3 ay boyunca haftada 2 veya 3 kez ders almasının gerekli olduğunu düşündüğümü söyleyebilirim.

Speaking becerisini ilerletmek, sabır, emek ve iyi yönlendirme gerektiren bir süreçtir.  Önemli bir sınava hazırlanmak için kalınca bir ders kitabını birkaç günde okuyup ezberlemek gibi değildir.  Bu nedenle, speaking dersi ihtiyacınızı ertelemeden işe koyulmanız yararınıza olacaktır.

Dersleri istediğim zaman bırakabilir miyim?

Evet, dersleri istediğiniz zaman bırakabilirsiniz.  Bu durumda, bırakma isteğinizi belirttiğiniz andan itibaren, peşin olarak ödemiş olduğunuz derslerden varsa kalanlarına ilişkin ücreti koşulsuz ve kesintisiz olarak en kısa zamanda iade ediyorum.

Geçerli bir mazeret nedeniyle bir dersi erteleyebilir miyim?

Evet, gerçekten geçerli nedenler varsa, belirli bir günde veya zaman diliminde yapamayacağınızı düşündüğünüz dersleri bana en kısa zamanda bildirmeniz gerekmektedir.  Böyle durumlarda, o dersi ya da dersleri başka bir gün veya saatte yapabiliriz.

Dersleri belli bir disiplin içinde yapıyorum.  Geçerli bir mazeretinizi mümkün olan en erken vakitte iletmediğiniz müddetçe, ders saati geldiğinde derslere katılacağınız varsayımıyla hareket ettiğimi, programımı ona göre ayarladığımı ve dersler için hazırlıklar yaptığımı lütfen unutmayın.  Bu nedenle, ilgili ders saatinde öğrenciye ulaşılamadığı durumlarda, o ders gerçekleştirilmiş sayılacaktır.  Bu, çalışma disiplini ve öğrenmede devamlılık açısından yapmak zorunda olduğum bir uygulamadır.

Kayıt yaptırmadan önce sizinle deneme dersi yapabilir miyim?

Tabii.  Kayıt yaptırmadan önce beni WhatsApp üzerinden arayabilirsiniz.  Böylelikle sizinle İngilizce bir görüşme gerçekleştirebilir ve birbirimizi daha yakından tanıyabiliriz.  Bu ilk görüşme, öğrencinin gereksiniminin ve düzeyinin belirlenmesi ve eğitmenle tanışılması bakımından önemlidir.

Hangi gün ve saatler uygunsunuz?

Büyük ölçüde dolu olan programım zaman zaman değişebilmektedir.  Yukarıda da bahsettiğim gibi, orta vadede bütün birebir dersleri sonlandırıp sadece online speaking dersleri üzerinde yoğunlaşmayı planladım.  Bu geçiş sürecinde programım da doğal olarak değişebilmektedir.  Programın değişken olması nedeniyle, tamamen dolu olduğum durumlarda dahi bu ilan yayınlanmaya devam edecektir.

Bu nedenle, uygun zaman dilimini belirleyebilmek amacıyla benimle irtibata geçmeniz gerekmektedir.  Yerinizi garanti etmek ve kayıt olmak için 4, 8 veya 12 haftalık ödemelerden birini peşin olarak yapmanız gerektiğini lütfen unutmayın.  Öğrenci tarafından hangi sözler verilirse verilsin, ödeme gerçekleştirilmeden kayıt yapılmayacağını ve derslere başlanmayacağını, keza yeni ödeme yapılmadan kayıt yenilenmeyeceğini kesin olarak belirtmeme izin verin.  Bu, ödemeleri takip etmek yerine derslere odaklanabilmem için benimsediğim ilkesel bir yaklaşımdır.

Sizinle nasıl iletişime geçebilirim?

Benimle WhatsApp yoluyla, bu platform üzerinden mesaj göndererek veya internet sitemde yer alan “özel ders” sayfasının en altında yer alan iletişim formunu kullanmak suretiyle iletişime geçebilirsiniz.

Kimden özel ders alırsanız alın, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.


1


kişi tarafından görüntülenmiştir


https://www.sahibinden.com/669077141

Telefon numarasının gösterilmesi sırasında bir sorun oluştu.
“Numarayı Göster” linkine tıklayarak tekrar deneyebilirsiniz.

Tebrikler, artık bu ilan ve ilgili fiyat değişikliklerinden haberdar olacaksınız.

Ek olarak, ilan sahibinin ilana özel tekliflerini size de iletmesine izin verir misiniz?

İlgilenmiyorum

İzin Veriyorum

Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

Lütfen diğer ilanın numarasını giriniz:

Teşekkürler. Şikayetiniz en kısa sürede değerlendirilecektir.

Uyarı

50 TL

Favori Satıcılarıma Ekle

Favori Satıcılarımdan Çıkar

Açıklama

Özellikler

Dil

Sponsorlu Bağlantı

İlanı Paylaş

İlanınız, ilan verme kurallarına uymadığından yayınlanamamıştır


İlan Favorilerinize Eklendi

 • İlan No 
  669077141

 • İlan Tarihi
   

  17 Nisan 2019
 • Kategori 
  Özel Ders Verenler 
 • Ders Alanı 
  Yabancı Dil 
 • Ders Yeri 

  Öğrencinin veya Öğretmenin Evi
 • Cinsiyet 

  Bay
Can Sarp

 • Cep
  0 (544) 356 39 36
  0 (544) *** ** 36