UZMAN ÖĞRETMENDEN BAŞARI GARANTİLİ MATEMATİK-FEN ÖZEL DERSLERİ

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.

Favori Aramanız Bulunmamaktadır

Son gezdiğiniz ilanlar listeniz boş.

Size ilan önerilebilmesi için yeteri kadar ilan bakma geçmişiniz bulunmamaktadır.

Bu kategoride yayınlanmakta olan ilanların açıklama ya da görsellerinde 18 yaş altı kişilere uygun olmayan içerikler mevcut olabilir. Görüntülemek istediğiniz kategoride yayınlanan ilanların sorumluluğu ilan sahiplerine aittir, sahibinden.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. 18 yaş altı kişilerin girmesi yasaktır.

18 yaş ve üzerindeyim, sorumluluğu kabul ediyorum.

Vazgeç
Onaylıyorum

Ekleyeceğin Listeyi Seç

İlanın Yayınlandığı
Fiyat

Favoriye Eklendiğindeki Fiyat

İlanın Şu Anki
Fiyatı

Yayınlanma Tarihi:

Favoriye Ekleme Tarihi:

İlan ile İlgili Şikayetim Var

Üyelik Tarihi
Eylül 2015

Vazgeç

smlblt74 isimli favori satıcınızı silmek istediğinizden emin misiniz?

Vazgeç

Güvenli E-Ticaret ile satılan ürünlerin satıcılarına sadece Bireysel Üyeler mesaj atabilir.

Ürün sahibine mesaj atmak için lütfen bireysel üyeliğiniz ile giriş yapın.

   Merhaba değerli veliler ve öğrenciler,

   Sayısal derslerinden özellikle matematik dersi öğrencilerin en çok zorlandıkları dersler arasındadır.

Bunun çok farklı nedenleri vardır. Öğrencilik hayatımda başladığım ve halen devam etmekte olduğum özel ders sürecinde, birçok farklı düzeyde öğrenci ile çalışmalarım oldu. Öğrencinin seviyesi (temeli) , çalışması, öğretmenin verdiği çalışma planını uygulaması, öğretmen-öğrenci arasındaki iletişim,.. vb. faktörlerin başarı ile doğrudan etkili olduğunu gözlemledim. Vermiş olduğum derslerde bütün öğrencilerim derslerimi aldıktan sonra matematikteki başarılarını çok daha iyi seviyelere taşıdılar.

   Kimi öğrencilerim hiç anlamadıkları 1 tane bile soru çözemedikleri konuları anlamaya ve soruları çözmeye, kimi korkarak girdikleri genelde düşük notlar aldıkları matematik yazılılarında 90’ ları, 100 leri almaya, üniversite  sınavlarına ( TYT-AYT) ve LGS gibi sınavlara hazırlanan öğrencilerimin birçoğu matematik netlerini %100 arttırarak istediği bölüme ve istedikleri okullara girmeyi başardılar.(İstendiği taktirde bu öğrenci ve velilerimin referans olarak bilgilerini verebilirim.)

   VERDİĞİM DERSLER ve DERS İŞLEYİŞ METODUM

1) ÜNİVERSİTE SINAVLARINA ( TYT – AYT ) HAZIRLIK:

   VERDİĞİM DERSLER: Matematik, Geometri

   Lise son sınıf ve lise mezunu öğrencilerine yönelik olan ve matematik netlerini öğrencinin yapabileceği en yüksek seviye çıkarmak için verdiğim derslerdir. Bu derslerde , haftada 2  gün belirlenir ve günde 2 saat, toplamda 4 saat ders verilir.

   DERS İŞLEYİŞ METODU: Öğrencilerimi sıkmadan, konuyu asgari sürede ve en verimli olacak şekilde anlatmaya çalışırım. Bu nedenle derse gelmeden önce bilgisayarımdan işlenecek ders ile ilgili konu anlatım föyü hazırlarım. Bu Föyde konu en anlaşılır şekilde anlatılır. Konunun püf noktalarına değinir, konu ile ilgili çıkabilecek her türlü soru tipleri önce tarafımdan, daha sonra benzer sorular öğrenci tarafından çözülür. Çözülen örnek sorular özellikle daha önce sınavlarda çıkmış sorulardan seçilir.

   Konu anlatım föyü bittikten sonra kalan sürede konu ile ilgili alıştırma soruları çözülür. Ders sonunda öğrenciye konu ile ilgili farklı kaynaklardan ödev verilir. Bir sonraki derste öğrenciye verilen ödevi kontrol edilir. Öğrencinin çözemediği sorular çözülür. Daha sonra öğrenci ile konu ile ilgili test soruları çözülür. Bu aşamada soruların çözümü öğrenci tarafından yapılır. 2. Ders tamamıyla soru çözümü ile geçer. 3 ya da 4 konu sonra yaklaşık olarak ayda bir kez görülen konulardan matematik deneme sınavı yapılır. Matematik denemesinde çözülemeyen sorular varsa, bu sorularla ilgili olan konu tekrar edilerek pekiştirilir.

2) LİSELERE GİRİŞ ( LGS ) SINAVINA HAZIRLIK:

  VERDİĞİM DERSLER: Matematik, Fen

   Ortaokul 8. Sınıf öğrencilerine yönelik olan ve sınavdaki matematik ve fen netlerini arttırmak için verdiğim derslerdir. LGS dersleri içinde her ders için haftada 2 gün belirlenip günde 2 saat, toplamda 4 saat ders verilir.

   DERS İŞLEYİŞ METODU: LGS sınavına hazırlanan öğrencilerim içinde, konu öncelikle hazırlamış olduğum konu anlatım föyü üzerinde anlatılır. Konun özü ve püf noktalarına değinilir. Örnek soru tipleri çözümleri ile konun ayrıntılarıyla kavratılmaya çalışılır. Sorular farklı çözüm yollarıyla çözülerek, öğrenciye soru çözümünde çok yönlü düşünme yeteneği geliştirme çalışmaları üzerinde durulur. LGS sınav sisteminde sorulan sorular, daha önceki TEOG sisteminde sorulan sorulardan daha  farklı ve daha zor sorular. Bu nedenle bu sınavdaki matematik sorularını çözebilmek için konu ve konuyla ilgili soru tiplerinin çok iyi anlaşılması ve farklı çözüm yolları ile de sorular çözülebilmeli. Bu şekilde çalışan bir öğrenci ileride gireceği üniversite sınavları içinde çok önemli bir kazanım elde etmiş olacaktır.

   Bu öğrencilerime de ders sonunda farklı kaynaklardan ödev verilir. Bir sonraki derste ödev kontrol edilir. Yapılamayan sorular birlikte çözülür. Konu anlaşılmışsa yeni konuya geçilir. LGS sınavına hazırlanan öğrencilerime de her 3 ya da 4 konuda bir deneme sınavı yapılır. Deneme sınavlarında zayıf kalan konular varsa bunlar üzerinde durulur. Konu ile ilgili sorular çözülerek, konun anlaşılması sağlanır. ( Özel derste talep daha çok matematik dersine geldiği için, ben daha çok matematik ve geometri dersleri verdim. Ancak Kimya bölümü de okuduğum için, LYS ye hazırlanan öğrencilerime veli talep ettiğinde hem matematik hem de fen dersleri de vermekteyim.)

3) OKULA TAKVİYE DERSLERİ:

VERDİĞİM DERSLER:

ORTAOKUL: Matematik, Fen

LİSE: Matematik, Fizik, Kimya

   Ortaokul 5, 6, 7, 8 ve Lise 9, 10, 11 ve 12. Sınıf öğrencilerine vermiş olduğum derslerdir.

   DERS İŞLEYİŞ METODU: Bu derslerde amaç öğrencinin okulda anlatılan konuyu daha iyi kavraması ve özellikle yapılacak yazılı  sınavlarda yüksek not almasını sağlayarak, okul notu ortalamasını yükselmesini sağlamaktır. Diploma notunun yüksek olası öğrencinin gireceği sınavlarda ek puan alması anlamına geldiği için çok önemlidir.

   Yazılılarda yüksek not almak için okulda anlatılan konular tekrar edilir. Konu ile ilgili alıştırma soruları çözülür. Sınav önce görülen bütün konular tekrar edilir. Tarafımdan örnek yazılılar oluşturulup öğrenciye çözdürülür. Yazılıya, bol bol yazılı denemeleri yaparak hazırlanılır.

   Bu öğrencilerde her ders için haftada 1 gün belirlenip 2 saat ders verilir. Yeterli gelmediği, istendiği taktirde ya da yazılı haftası zamanlarında haftada 2 gün 4 saat ders verilebilir.

4) VERDİĞİM DİĞER DERSLER

KPPS-LİSANS VE ÖNLİSANS MEZUNLARI İÇİN : GENEL YETENEK (Matematik)

DGS: GENEL YETENEK (Matematik)

    ÖĞRETMEN HAKKINDA:

    İlk, orta ve lise eğitimimi İstanbul’da tamamladım. Daha sonra öğrencilik hayatımdan beri ilgi duyduğum temel bilimler ( matematik, fizik, kimya, vb. ) derslerine üniversite hayatımda da devam ettim. Önce ODTÜ ( Orta Doğu Teknik Üniversitesi ), daha sonra Gazi ve Marmara Üniversitelerinde,  Matematik ve Kimya bölümlerinde okudum.

   1999 yılından beri İstanbul’da çeşitli kurumlarda, kurs ve okullarda öğretmenlik yapmakta , üniversite öğrencilik yıllarımdan beri de özel derslere devam etmekteyim. 20 yıllık öğretmenlik, 22 yıllık özel ders deneyimim bulunmaktadır. 45 yaşında, evli ve 2 çocuk babasıyım.

   İLETİŞİM:

   Daha fazla bilgi ve sorunuz için arayarak ya da Whatsapp yoluyla ulaşabilirsiniz.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.


1


kişi tarafından görüntülenmiştir


https://www.sahibinden.com/749785728

Telefon numarasının gösterilmesi sırasında bir sorun oluştu.
“Numarayı Göster” linkine tıklayarak tekrar deneyebilirsiniz.

Tebrikler, artık bu ilan ve ilgili fiyat değişikliklerinden haberdar olacaksınız.

Ek olarak, ilan sahibinin ilana özel tekliflerini size de iletmesine izin verir misiniz?

İlgilenmiyorum

İzin Veriyorum

Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

Lütfen diğer ilanın numarasını giriniz:

Teşekkürler. Şikayetiniz en kısa sürede değerlendirilecektir.

Uyarı

100 TL


İlan yayınlandıktan sonra fiyat değişikliği olmamıştır.


Favoriye eklendikten sonra fiyat değişikliği olmamıştır.

Tüm Fiyat Değişimlerini Gör

Favori Satıcılarıma Ekle

Favori Satıcılarımdan Çıkar

Açıklama

Özellikler

Detay Bilgisi

Sponsorlu Bağlantı

İlanı Paylaş

İlanınız, ilan verme kurallarına uymadığından yayınlanamamıştır


İlan Favorilerinize Eklendi

 • İlan No 
  749785728

 • İlan Tarihi
   

  26 Ekim 2019
 • Kategori 
  Özel Ders Verenler 
 • Ders Alanı 
  İlköğretim 
 • Ders Yeri 

  Öğrencinin Evi
 • Cinsiyet 

  Erkek
İsmail Bulut

 • Cep
  0 (533) 594 50 30
  0 (533) *** ** 30