Uzun Dönem İnsan Kaynakları Stajyeri (6 Ay)

Uzun Dönem İnsan Kaynakları Stajyeri (6 Ay)

Manpower Türkiye ekibinde bizlerle birlikte başarıya koşmak isteyen aşağıdaki özelliklerde Uzun Dönem İnsan Kaynakları Stajyeri arıyoruz.

Yenilikçi iş gücü çözümleri alanında dünya lideri olan ManpowerGroup™ müşterilerinin rekabet gücünü artırırken onlara iş ve işgücü hedeflerini gerçekleştirmelerinde yardımcı olacak hizmetler yaratır ve sunar.

70 yılı aşkın tecrübesi ile 22 milyar dolar ciroya sahip şirketimiz, müşterilerinin “İnsan Çağı”nda kazanmalarına yardımcı olacak kapsamlı yenilikçi çözümler ile değer yaratmaktadır. Bu çözümler daimi ve dönemsel personel temini, personel değerlendirme, eğitim ile Kariyer yönetiminden outsourcing ve danışmanlık alanlarına kadar yetenek esaslı ihtiyaçların tümünü kapsamaktadır.

ManpowerGroup 80’i aşkın ülke ve bölgede yaklaşık 4.000’in üzerinde ofisi ile dünyanın en büyük ve sektörün lider ağıdır. Her yıl tüm sektörlerden küçük ve orta büyüklükteki girişimler ile birlikte dünyanın en büyük çok uluslu şirketlerinden oluşan 400.000 müşterisinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır ve üstün bir kavrayış ve yerel uzmanlık ile birleştirilmiş benzersiz global bir kapsama alanı sunmaktadır.

www.manpower.com.tr

Firma Sektörü:

Danışmanlık, İnsan Kaynakları DanışmanlığıAÇIK POZİSYON

TAKİP ET

PROFİLİNE GİT

GOOGLE’DA ARA