Yoğun ve Başarı Odaklı TYT-AYT Matematik Dersleri

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.

Favori Aramanız Bulunmamaktadır

Son gezdiğiniz ilanlar listeniz boş.

Size ilan önerilebilmesi için yeteri kadar ilan bakma geçmişiniz bulunmamaktadır.

Bu kategoride yayınlanmakta olan ilanların açıklama ya da görsellerinde 18 yaş altı kişilere uygun olmayan içerikler mevcut olabilir. Görüntülemek istediğiniz kategoride yayınlanan ilanların sorumluluğu ilan sahiplerine aittir, sahibinden.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. 18 yaş altı kişilerin girmesi yasaktır.

18 yaş ve üzerindeyim, sorumluluğu kabul ediyorum.

Vazgeç
Onaylıyorum

Ekleyeceğin Listeyi Seç

İlanın Yayınlandığı
Fiyat

Favoriye Eklendiğindeki Fiyat

İlanın Şu Anki
Fiyatı

Yayınlanma Tarihi:

Favoriye Ekleme Tarihi:

İlan ile İlgili Şikayetim Var

Üyelik Tarihi
Eylül 2016

Vazgeç

ersan132 isimli favori satıcınızı silmek istediğinizden emin misiniz?

Vazgeç

Güvenli E-Ticaret ile satılan ürünlerin satıcılarına sadece Bireysel Üyeler mesaj atabilir.

Ürün sahibine mesaj atmak için lütfen bireysel üyeliğiniz ile giriş yapın.

Derslerin Genel Anlatım Şekli: Öğrencinin seviyesi takip edilecek programın temelini oluşturduğundan öncelikle öğrencinin seviyesini belirliyorum. Ardından öğrenciyle birlikte o öğrencinin seviyesine en uygun (tüm konuları bitirecek) bir program hazırlıyoruz. Öğrencinin seviyesine göre fasikül, soru kitabı ya da ders notlarından müteşekkil bir çalışma düzeni izliyorum. Birlikte geçirilen süreç içerisinde bu programın ve öğrencinin takibini yapıyorum. Birçok öğrenci üniversite sınavına hazırlık aşamasında matematiğin önce çok zor olduğunu düşünür, ancak konulara hakim olmaya başladığında iyi netler yapmaya başlar. Seviyesi ne olursa olsun her öğrenci disiplinli bir çalışmayla iyi sonuçlar alabilir.

TYT Matematik: Bu alan Lise 9. ve 10. sınıf ile daha önceki yılların müfredatını kapsamaktadır. Değişen soru yapıları nedeniyle bu alandaki konuların mümkün olan en hızlı şekilde tamamlanmasının ardından öğrencinin bol miktarda farklı tiplerde soru çözmesi gerekmektedir. Bu nedenle, uyguladığım ders programlarında TYT Matematiği öncelikli olarak hızlı şekilde tamamlıyorum.

AYT Matematik: Üniversite sınavına sayısal ve eşit ağırlık alanlarından girecek adaylar için AYT Matematik belirleyicidir. Bu alandaki soruların yapısı konuların iyi şekilde kavranılmasını gerektirdiği için uyguladığım ders programları AYT Matematik ağırlıklıdır.

10 ve 11. Sınıflar için Matematik Dersleri: Ara sınıftaki öğrenciler için öncelikle okul derslerinde yüksek not almalarını ve dönem sonlarında açılan özel okulların bursluluk sınavlarında başarı elde etmelerini sağlayacak ders programları uyguluyorum. Böylelikle öğrenciler son sınıfa gelmeden belirli bir motivasyonla ders çalışıyorlar ve mevcut konuları da sıkı şekilde kavrayarak üniversite sınavına erkenden hazırlanabiliyorlar.

Öncelikli hedefim sınırlı sayıda öğrenciye istediği bölümü kazandırmaktır. Bu nedenle, ders verdiğim öğrenci sayısı belirli bir sayıya geldiğinde öncelikle lise ara sınıflardan, daha sonra da mezun ve son sınıflardan öğrenci alamıyorum.

Ders Süreleri: Ders süreleri öğrencinin durumuna ve anlatılan konuya göre değişmekle birlikte genel olarak iki saat olarak planlanmaktadır.

Derslerin Verildiği Yer: Dersleri öğrencinin evinde vermeyi tercih ediyorum.

Deneyimlerim: Branşım Matematik olup yaklaşık 10 yıldır Matematik dersleri vermekteyim.

Deneyimlerime ilave olarak, bugüne kadar hazırlanarak girdiğim tüm sınavlarda (Üniversiteye Giriş Sınavında ilk 2.000, Yabancı Dil sınavı (KPDS-YDS) 95 puan üstü, ALES 90 puan üstü, KPSS 95 puan üstü) yüksek dereceler elde ettim. Dolayısıyla, hangi ders olursa olsun nasıl ders çalışılacağını hem bilen hem de zamanında farklı alanlarda bunu şahsen uygulamış biri olarak ders verirken iyi bir başarı için izlenmesi gereken gerçekçi ve uygulanabilir yöntemleri de öğrencilere göstermekteyim.

Halihazırda Ankara’da yalnızca özel ders vermekteyim. Diğer işlerimi ise uzaktan idare ediyorum.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.


1


kişi tarafından görüntülenmiştir


https://www.sahibinden.com/751614905

Telefon numarasının gösterilmesi sırasında bir sorun oluştu.
“Numarayı Göster” linkine tıklayarak tekrar deneyebilirsiniz.

Tebrikler, artık bu ilan ve ilgili fiyat değişikliklerinden haberdar olacaksınız.

Ek olarak, ilan sahibinin ilana özel tekliflerini size de iletmesine izin verir misiniz?

İlgilenmiyorum

İzin Veriyorum

Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

Lütfen diğer ilanın numarasını giriniz:

Teşekkürler. Şikayetiniz en kısa sürede değerlendirilecektir.

Uyarı

80 TL


İlan yayınlandıktan sonra fiyat değişikliği olmamıştır.


Favoriye eklendikten sonra fiyat değişikliği olmamıştır.

Tüm Fiyat Değişimlerini Gör

Favori Satıcılarıma Ekle

Favori Satıcılarımdan Çıkar

Açıklama

Özellikler

Detay Bilgisi

Sponsorlu Bağlantı

İlanı Paylaş

İlanınız, ilan verme kurallarına uymadığından yayınlanamamıştır


İlan Favorilerinize Eklendi

 • İlan No 
  751614905

 • İlan Tarihi
   

  31 Ekim 2019
 • Kategori 
  Özel Ders Verenler 
 • Ders Alanı 
  Lise & Üniversite Hazırlık 
 • Ders Yeri 

  Öğrencinin Evi
 • Cinsiyet 

  Erkek
Erdinc San

 • Cep
  0 (530) 460 34 83
  0 (530) *** ** 83