DERECEYE HAZIRLANIN/ YKS DGS LGS DİJİTAL EĞİTİM

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.

Favori Aramanız Bulunmamaktadır

Son gezdiğiniz ilanlar listeniz boş.

Size ilan önerilebilmesi için yeteri kadar ilan bakma geçmişiniz bulunmamaktadır.

Bu kategoride yayınlanmakta olan ilanların açıklama ya da görsellerinde 18 yaş altı kişilere uygun olmayan içerikler mevcut olabilir. Görüntülemek istediğiniz kategoride yayınlanan ilanların sorumluluğu ilan sahiplerine aittir, sahibinden.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. 18 yaş altı kişilerin girmesi yasaktır.

18 yaş ve üzerindeyim, sorumluluğu kabul ediyorum.

Vazgeç
Onaylıyorum

Ekleyeceğin Listeyi Seç

İlanın Yayınlandığı
Fiyat

Favoriye Eklendiğindeki Fiyat

İlanın Şu Anki
Fiyatı

Yayınlanma Tarihi:

Favoriye Ekleme Tarihi:

İlan ile İlgili Şikayetim Var

Üyelik Tarihi
Eylül 2018

Vazgeç

buugar isimli favori satıcınızı silmek istediğinizden emin misiniz?

Vazgeç

Güvenli E-Ticaret ile satılan ürünlerin satıcılarına sadece Bireysel Üyeler mesaj atabilir.

Ürün sahibine mesaj atmak için lütfen bireysel üyeliğiniz ile giriş yapın.

LÜTFEN UYGULAMA İÇİNDEN MESAJ ATINIZ. TELEFON İLE ULAŞIMA KAPALIYIM. (YOĞUNLUKTAN DOLAYI)

SINIRLI SAYIDA GÜN MEVCUTTUR.

ÖZEL DERS+KOÇLUK

YKS-DGS-KPSS-LGS

1.ÖĞRENCİYE ÖZEL SORULARLA ÖNE GEÇME İMKANI.

Onlarca kaynağı tarayarak hazırlanan özel konu testleri ile öğrencinin konuyu tamamen kavramasını sağlıyorum. Konu çalışması ve Kolay-Orta-Zor olmak üzere 3 kısımlı soruları içeren çalışma fasikülleri ile öğrenci gereksiz kaynaklara para vermekten kurtuluyor. Ayrıca, yeni nesil sorular birer birer ayıklanarak öğrencinin en kısa zamanda yeni nesil sorulara karşı oluşan duyarlılığını geliştirme amacı taşıyoruz.

KOÇLUK :

1. İlk adım olarak öğrencinin hedefi ve sınava hazırlanma sürecinde hangi noktada olduğu belirlenir.

2. Belirlenen seviyeye göre kaynak takviyesi ve özel ders programı çıkarılır. Öğrencinin tüm konulara ait hakimiyetini belirten dosya hazırlanır ve 1 sene boyunca kullanılır.

3. Dersler başladıktan sonra öğrenci gün-hafta-ay-yıl periyotlarında ödevlendirilir. Her gün ilerleme kaydedilir ve öğrenciye günlük feedbackler verilir.

4. Öğrencinin çoklu zekasını kullanma ve bunu sınavlarda uygulamasını sağlamak için çeşitli uygulamalar verilir ve bu uygulamalar, canlı olarak gösterilir.

5. GÖRSEL HAFIZAYI geliştirecek etkinlikler yapılır.

6. Öğrencinin ders çalışma konseptini öğrenmesi için taktikler ve eğitimler verilir. Bunların içinde konuların nasıl çalışılacağı, konu çalışırken nelerden faydalanılması gerektiği,

7.Öğrenciye ‘Sınav Anı’ taktikleri verilir. Sınav anında nasıl davranması gerektiği uygulamalı olarak gösterilir. Öğrenciden alınan feedbackler ile beraber öğrenciye ait ‘Sınav Anı Taktiği’ geliştirilir ve denenir.

8.Öğrencinin psikolojik ve duygusal odağını geliştirecek aktiviteler önerilir.(Spor, Meditasyon vb.) [Sınavda başarılı olmak içinde tek yönlü bir faktör değil,birden çok faktör barındırır.Bu nedenden dolayı sınavı bir bütün olarak değerlendirmek ve o şekilde uygulamalar yapmak en sağlıklı adımdır.]

9.SINAV SADECE BİLGİ DEĞİLDİR, BİR ZAMAN KONTROL TESTİDİR.

Öğrencilerin en çok sıkıntı yaşadığı Time Management konusunda eğitim, uygulamalı örnekler ve kitaplarla destek sağlanır. Tüm öğrenciler aynı zamana sahip olmasına rağmen bunu nasıl efektif bir şekilde kullanacağını bilmeyen bir öğrenci zamanını doğru şekilde kullanmamış olur.

10.Konsantrasyon ve odaklanma eğitimi verilir.

11.Öğrenciye ait hataların listesi yapılır. Öğrenci, test çözerken veya denemede yaptığı hatayı bir daha yapmamak şartıyla defterine geçirir ve hataların tekrarı yapılmaması için çeşitli kodlama teknikleri gösterilir.

Koçluk programının örnek PDF dosyaları ve nasıl gerçekleşeceği ile ilgili bilgileri almak için resimde bulunan e-mail adresine mail atmanız yeterlidir.

KONULAR DİJİTAL OLARAK ANALTILIR. SON TEKNOLOJİ SİSTEMLER SAYESİNDE DERSTE EFEKTİF ÖĞRENME SAĞLANIR. Derslerimde laptop ve tabletimi kullanıyorum ve konu için gerekli animasyon ,slayt veya örnek sorular gerekli ise anında yayınevlerinin z kitapları sayesinde öğrencilerime gösteriyorum. Dersi sıkıcı kılmamak için gereken tüm modern ekipmanlara sahibim.

PROGRAM ŞARTLARI:

Öncelikle çalışma yaptığımız öğrenciler çoğunlukla ne yaptığını ve ne istediğini bilen öğrenciler. Ne istediğini bilmeyen ve programlara sadık olmayan öğrencilerle çalışmıyoruz. Amacım yaptığım işin en iyisini yapmak. Deneme amaçlı 40 dk ücretsiz deneme ve koçluk dersi veriyorum.

Tecrübe: İTÜ Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. İTÜ GAE takımındayım. Çeşitli matematik olimpiyatlarına katıldım. Matematik köyü çalışmalarına katıldım. 3 yıllık ders tecrübem var.

Cerrahpaşa, Kocaeli tıp, Boğaziçi Bilgisayar, Atatürk Fen Lisesi ve daha nice üniversitelere giden öğrencilerle çalışma imkanı yakaladım.

REFERANSLAR:

Öncelikle en büyük referanslarım tüm öğrencilerimdir. Onun dışında başlıca referanslarım:

Mustafa Yağcı

Doç.Dr. Sultan Erdoğan Demir-İtü

Doç.Dr. Oğuzhan Gürlü- İtü

Dr. Metin Manisalı

Dr. Arif Yılmaz

Ağan Şimşek (Yazılım Mühendisi)

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.


1


kişi tarafından görüntülenmiştir


https://www.sahibinden.com/764749073

Telefon numarasının gösterilmesi sırasında bir sorun oluştu.
“Numarayı Göster” linkine tıklayarak tekrar deneyebilirsiniz.

Tebrikler, artık bu ilan ve ilgili fiyat değişikliklerinden haberdar olacaksınız.

Ek olarak, ilan sahibinin ilana özel tekliflerini size de iletmesine izin verir misiniz?

İlgilenmiyorum

İzin Veriyorum

Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

Lütfen diğer ilanın numarasını giriniz:

Teşekkürler. Şikayetiniz en kısa sürede değerlendirilecektir.

Uyarı

50 TL


İlan yayınlandıktan sonra fiyat değişikliği olmamıştır.


Favoriye eklendikten sonra fiyat değişikliği olmamıştır.

Tüm Fiyat Değişimlerini Gör

Favori Satıcılarıma Ekle

Favori Satıcılarımdan Çıkar

Açıklama

Özellikler

Detay Bilgisi

Sponsorlu Bağlantı

İlanı Paylaş

İlanınız, ilan verme kurallarına uymadığından yayınlanamamıştır


İlan Favorilerinize Eklendi

 • İlan No 
  764749073

 • İlan Tarihi
   

  24 Aralık 2019
 • Kategori 
  Özel Ders Verenler 
 • Ders Alanı 
  Lise & Üniversite Hazırlık 
 • Ders Yeri 

  Öğrencinin veya Öğretmenin Evi
 • Cinsiyet 

  Erkek
Burak hoca