KADIKOY.COM, Kadıköy Rehberi olma amacıyla hazırlanmakta olan bir web sitesi olup, bu web sitesinde ister iş hayatına ister sosyal hayata ait; duyuruların, etkinliklerin ilanların ve paylaşılması düşünülen tüm bilgilerin yayınlandığı bir portal amacı taşınmaktadır.

Siteye Bireysel veya Kurumsal üye olan herkes, ilan verme paketlerinden birisini satın alabilir, ilanlarını düzenleyebilir, kullanıcılara ulaşmasını sağlayabilir.

İleriki versiyonlarda ise, site üyeleri, kendilerine ait oluşturmuş oldukları sayfalarında, tanıtım yapmak haricinde, kendilerine ait ürünleri sergileyebilecek ve satabileceklerdir.

Yukarıda açıklanmaya çalışılan hizmetler dışında, şehir hakkında yazılarını yayınlamak isteyen üyeler, herhangi bir ücret ödemeden, hazırlamış oldukları yazılarını sitede yayınlayabileceklerdir.

Kadıköy, İstanbul’un en büyük ilçelerinden birisi olup, bu kelimenin internet üzerinde arama sıklığı – aylık arama hacmi – yüksektir. Bu yüzden, sitede yer alan üyeler, hazırlamış oldukları bu ilan sayfalarını, çok hızlı bir biçimde son kullanıcılara ulaştırabileceklerdir.

Web sitesi 2017 yılının Mayıs ayında faaliyete geçmiş yeni bir oluşum olmasına rağmen, arka planda hizmet veren çalışanlar, uzun yıllardır bilişim sektöründe faaliyet göstermiş firmalarda görev almış ve konusunda tecrübeli kişlerden oluşmaktadır.

Versiyon 1.0 olarak şu anda yayında olan KADIKOY.COM’da aşağıdaki hizmetler verilmektedir;
– İlan sayfası oluşturmak için sipariş işlemleri,
– Online Ödeme,
– İlan sayfası düzenleme ve yayınlama,
– Blog için makale yayınlama.

Versiyonlarla ilgili bilgiler, sürekli güncellenerek bu sayfada yayınlanacaktır.

Her türlü sorularınız, eleştirileriniz ve önerileriniz için lütfen
[email protected] adresine e-posta gönderiniz.