Akasya Alışveriş Merkezi

Anadolu Yakasının En İddaalı Alışveriş Merkezi


Akasya Alışveriş Merkezi

Akasya AVM, gerek anadolu yakasının gerekse tüm İstanbul`un en iddialı alışveriş merkezi olmak için kapılarını 6 Mart 2015 tarihinde ziyaretçilerine açtı. Açılıştan bu güne gerek aldığı ödüller gerekse ziyaretçilerin olumlu görüşleri ile `iddialı` terimini fazlası ile hak etmişe benziyor.

Acıbadem Akasya AVM,  “Akasya Acıbadem Yeni Nesil Yaşam Kompleksi“ olarak kendini lansman etmektedir Bunda en önemli neden avm içinde yer alan ulusal ve uluslararası mağazaların payı oldukça büyük. Öyleki bir çok marka Türkiye`de sadece Akasya Alışveriş Merkezi`nde yer almaktadır. Akasya, keyifli alışveriş deneyimi, sosyal yaşam ve eğlence olanakları ve 10 dönümlük devasa parkı ile alışverişte yeni bir deneyim elde etmek isteyenleri bekliyor.

Bir alışveriş merkezinden beklentinizi düşünün. İşte bu beklentinizi size unutturacak çözümler Akasya Alışveriş Merkezi`nde. 10 dönümlü tematik parkı, gerek cadde alışverişini sevenler için gerekse avm alışverişini sevenler için özel dzayn edilmiş alışveriş koridorları, son sistem ve maksimum konfor ile dzayn edilmiş 15 adet sinema salonu, dünyaca ünlü ve sadece Akasya AVM`de bulabileceğiniz mağazaları ile tam bir alışveriş kompleksi. Öyle ki dünyaca ünlü Victory Secret tüm koleksiyonu ile Türkiye`de sadece Akasya`da. Fransa`nın ünlü cafe&şarküteri markası Fauchon, Amerika`nın en ünlü ev dekorasyon markası Crate&Barrel de Akasya AVM`de sizleri bekliyor. Bunun dışında Apple `ın İstanbul`da açtığı tek Anadolu yakası mağazası burada.

Ulaşımı kolay ve rahat bir mevkide olan, hemen hemen her hafta süpriz ve tanınmış kişiler ile etkinliklere ev sahipliği yapan alışveriş merkezi şimdiden İstanbul`un ve Tüm Türkiye`nin tanıdığı ve bildiği bir alışveriş merkezi olmuş durumda.

Özellikle Akasya Alışveriş Merkezi’nde yer alan LG IMAX teknolojisi ile donatılmış 15 salonu ile Cinemaximum ve çocuklar için dünyanın en önemli projelerinden biri olan KidZania Türkiye`de sadece Acıbadem Akasya AVM`de. Bugün 14 ülke ve 18 şehirde aktivite gösteren KidZania 4-14 yaş arası çocuklara, iç mekânda kendilerine göre ölçeklendirilmiş tematik parkta farklı roller üstlenerek oynamalarına olanak veren güvenli, benzersiz ve gerçekçi bir çocuk dünyasıdır.

Akasya AVM tüm ziyaretçileri için herşeyi düşünmüş bir alışveriş merkezidir. Ücretsiz müşteri servisleri ile bir çok noktaya hizmet götüren alışveriş merkezi, arada ki mesafeleri düşünmeksizin sizleri kendisi ile buluşturmaya hazır. Akasya AVM müşteri servisi saatleri ve servis güzergahları hakkında bilgi için `Servis` bölümüne bakabilirsiniz.

Akasya AVM toplam 80 bin metre karelik kiralanabilir alana sahiptir ve içinde yaklaşık 350 – 400 arası mağaza bulunmaktadır. Proje bir Saf GYO kuruluşudur.

 

Değerlendir ve yorumunu yaz.

Çeçen Sok.
34660 İstanbul TR
Yol Tarifi Al
10.00-22.00