Ataşehir Novada Avşar

Sinema Ataşehir Novada Avşar'da İzlenir!


Ataşehir Novada Avşar

Sinema Novada Ataşehir AVM’de izlenir!

İstanbul Ataşehir’de bulunan Novada Ataşehir AVM, yüksek ses ve görüntü kalitesine sahip, Sinema salonları ile tüm sinemaseverleri ev ortamında  sineme izleme davet ediyor.

7 Salon ve 572 Kişilik koltuk kapasitesine sahip olan Ataşehir Novada Avşar sinemalarında yüksek görüntü kalitesine sahip 3D sinema  salonları da bulunmaktadır.

Geniş fuaye alanı ile modern mimari tasarıma sahip olan sinema salonlarında, yüksek ses ve görüntü kalitesine ek olarak her salon için özel olarak ayarlanabilen klima santral sistemi,  tekli ve ikili olmak üzere koltuk oturma düzeni hakimdir.

Film seans bilgilerini görüntülemek ve bilet satın almak için tıklayınız.

AVŞAR SİNEMA İŞLETMELERİ ANONİM ŞİRKETİ

Vizyonumuz; güven ve saygıyı temel alarak, yerel kültür ve değerlerimizi koruyarak, ulusal ve uluslararası düzeyde başarıya ulaşan, yaratıcı bir firma olmaktır.

Misyonumuz; sinema sektörüne ait tüm ürün, ve hizmetleri kalite ve değerlerimizden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmaktır.

Tarihçe;
İstanbul Bakırköy Avşar Sinemaları (6 salon), Avcılar Avşar Sinemaları (5 salon),Avcılar New Avşar Sinemaları (3 salon) işletmekte olduğumuz sinema salonlarıdır. Avşar Film, 2007 yılında Ankara, İzmir ve Konya gibi önemli üç büyük metropoldeki sinema salonlarının da sahibi olarak diğer büyük şehirlerde de varlık göstermiştir. Söz konusu metropollerde, sosyo-ekonomik düzey ve kültür seviyesi yüksek olduğundan (ABC1,AB,AB+), bu salonlarda gösterime giren sinema filmleri daha fazla seyirci ile buluşma imkânı kazanmaktadır.

Ankara Metropol Sinemaları (8 salon), Ankara Armada Sinemaları (10 salon), İzmir Palmiye Avşar Sinemaları (8 salon), Konya Kulesite Avşar Sinemaları (8 salon) 2007 yılında zincirimize eklenen en yeni sinema salonlarıdır.

Türkiye’ deki çok salonlu sinema sistemini başlatan Avşar Film, ithalatını üstlendiği yabancı filmleri ve son yıllarda yapımcılığını üstlendiği sinema filmlerini hem kendi, hem Türkiye’ nin önde gelen sinema salonlarında gösterime girmektedir.

Bir yanıt yazın

Şehit Şakir Elkovan Caddesi 20
34750 İstanbul TR
Yol Tarifi Al