Bahane Kültür

Kadife Sokak'taki Restaurat/Cafe/Dart Bar ...


Bahane Kültür

Kadife Sokak’ta bulunan bir restaurat/cafe/dart bardır.Alkol çeşitleri,kahve çeşitleri ve birbirinden lezzetli yemekleri ile zengin bir menü sunar size.

Kurulduğu günden beri hem lezzetli yemeklerin sunulduğu mutfağı, dünya tatlarını barındıran zengin barı ve Bahane Kültür Salonu’nun açılması ile birlikte çoşan etkinlikleri ile Kadıköy’ün kültür ve eğlence mekanı olmaya devam ediyor.

Tam 16 yıldır Kadıköy ‘de bir kültür noktası olup, yeni salonu Bahane Kültür Salon ‘la karşınızda. Birbirinden farklı disiplinleri aynı potada eritip sanat ve kültür üretmeyi amaçlayan, geniş bahçesinde konforlu bir yeme içme ve sosyalleşme imkanı  sunan, üst katında yıllardır Istanbul Dart Ligi’ne ev sahipliği yapan bir dart oynama alanı bulunan, kısaca misyonunu farklı çehrelerde yıllardır yerine getirmiş Kadıköy ‘lü bir mekan. Bahane Kültür Salon ise mekanın butik bir yaklaşımla tasarlanmış, sanat direktörlüğü ve koordinatörlüğü oyuncu Taner Rumeli tarafından yürütülen yeni sahne alanı. Mayıs ayında stand up lar, dj performanslar, tek kişilik oyunlar, konsept canlı performanslar, Türkiye’de türünün tek örnekleri olan “psikogösteri, bar oyunu, ingilizce stand up” gibi bir çok farklı etkinlik, dolu dolu bir programla karşınızda. Asu Maro, Mesut Süre, Mert Carim, Mine Mucur, Nebi Birgi, Ilker Gümüşoluk, Serkan Yılmaz bu ay karşılaşılacak isimlerden sadece bazıları.

Değerlendir ve yorumunu yaz.

Kadife Sokak 27
34710 İstanbul TR
Yol Tarifi Al
14.00-02.00