Palladium Alışveriş Merkezi

Alışveriş,Eğlence ve Lezzetin Sonsuz Keyfi!


Palladium Alışveriş Merkezi

Tahincioğlu, Gençoğlu ve Nora Yapı tarafından 230 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen Palladium AVM, 34.000 m²’lik bir alanda kurulmuştur. Mimari projesi Ergün Mimarlık tarafından hazırlanmış proje yönetimi Nida İnşaat tarafından yürütülmüş olan Palladium Alışveriş Merkezi, 25 Eylül 2008’den itibaren İstanbul’un yaşam küresi olarak kapılarını açmıştır.

190 mağaza ve restoran, sinema salonları…
Yaklaşık 40 bin metrekare kiralanabilir alanı olan bir alışveriş merkezi ve 32 katlı rezidans kulesinden oluşan AVM’de 190 mağaza bulunuyor. AVM kiralamasını ve yönetimini JLL Türkiye yapıyor. Toplamda 5 kattan oluşan ve 2.500 araçlık kapalı otoparkı bulunan AVM, Anadolu Yakası’nı tanıştırdığı markalar ve dev cam küresiyle ilklere imza atmaya devam ediyor.

Tahincioğlu, 2008 yılında İstanbul Ataşehir’de açılan Palladium AVM’nin başarısını, bu projedeki ortağı OTA Antakya ve Gençoğlu ile birlikte Antakya’ya taşıdı. “Palladium Antakya” adıyla ve 150 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirilen alışveriş merkezi, kapılarını 9 Ekim 2013 Çarşamba günü misafirlerine açtı.Antakya’ya yapılan en büyük organize perakende yatırımlarından biri olan proje, Antakya’ya kazandırdığı yeni markalar ve sosyalleşme alanlarının yanı sıra, bölgenin devam eden kalkınmasına da destek olmayı amaçlıyor. AVM kiralamasını ve yönetimini JLL Türkiye yapmaktadır.

Palladium Alışveriş Merkezi

Değerlendir ve yorumunu yaz.

Halk Caddesi 8
34746 İstanbul TR
Yol Tarifi Al