Özel Eğitim Öğretmeni

İstanbul'un tüm ilçelerinden gelen oyun ablası gölge öğretmen talepleri için Öğrenci ise saat itibari ile çalışmaya engel olmayan üniversite öğrencileri veya mezun, ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİ İLE TECRÜBESİ olan calışma arkadaşları aranmaktadır. çalışma şekli gelen aile taleplerine göre tam zamanlı ve ya part time değişkenlik göstermektedir. Basvuru olusturan arkadaşlar semtlerine ve tecrübelerine uygun taleplere yönlendirilmek üzere başvuruları değerlendirilecektir.

İstanbul’un tüm ilçelerinden gelen oyun ablası gölge öğretmen talepleri için Öğrenci ise saat itibari ile çalışmaya engel olmayan üniversite öğrencileri veya mezun, ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİ İLE TECRÜBESİ olan calışma arkadaşları aranmaktadır. çalışma şekli gelen aile taleplerine göre tam zamanlı ve ya part time değişkenlik göstermektedir. Basvuru olusturan arkadaşlar semtlerine ve tecrübelerine uygun taleplere yönlendirilmek üzere başvuruları değerlendirilecektir.

CİNSİYET VE YAŞ ARALIĞI

Erkek veya Kadın / 24 – 40 Yaş

BAŞVURU İÇİN

FİRMA ADI: Evde Bilgi Eğitim
BÖLGE: İstanbul

Bu iş ilanına başvurmak için; aşağıda linki bulunan ElemanOnline.COM.TR resmi web sayfasından üye olmanız gerekmektedir.

İLAN SAYFASINA GİT