Sıfırdan Zirveye %100 Tam Öğrenme Modeli ile Özel Ders

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.

Favori Aramanız Bulunmamaktadır

Son gezdiğiniz ilanlar listeniz boş.

Size ilan önerilebilmesi için yeteri kadar ilan bakma geçmişiniz bulunmamaktadır.

Bu kategoride yayınlanmakta olan ilanların açıklama ya da görsellerinde 18 yaş altı kişilere uygun olmayan içerikler mevcut olabilir. Görüntülemek istediğiniz kategoride yayınlanan ilanların sorumluluğu ilan sahiplerine aittir, sahibinden.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. 18 yaş altı kişilerin girmesi yasaktır.

18 yaş ve üzerindeyim, sorumluluğu kabul ediyorum.

Vazgeç
Onaylıyorum

Ekleyeceğin Listeyi Seç

İlan Favori Listenize Eklendi

İlanın Yayınlandığı
Fiyat

Favoriye Eklendiğindeki Fiyat

İlanın Şu Anki
Fiyatı

İlan ile İlgili Şikayetim Var

Üyelik Tarihi
Haziran 2005

Vazgeç

serkangokbulut isimli favori satıcınızı silmek istediğinizden emin misiniz?

Vazgeç

Güvenli E-Ticaret ile satılan ürünlerin satıcılarına sadece Bireysel Üyeler mesaj atabilir.

Ürün sahibine mesaj atmak için lütfen bireysel üyeliğiniz ile giriş yapın.

Anchor on WhatsApp Sıfırdan Zirveye Rocket on WhatsApp 2.17

 

 ✅İlk ders deneme ve tanışma amaçlı olup ücretsizdir.Deneme dersi sadece siz ofisime geldiğinizde geçerlidir.Süresi 20-25 dk kadardır. Normal dersimin süresi 1.5 saat ücreti 200 tl.

✅Yapamadığınız soruların çözümü ücretsizdir.

✅Rehberlik ve Koçluk gibi hizmetlerde ders ücretine dahildir.

 

Hourglass Done on WhatsApp Tanıtım yazım uzun olacak çünkü çocuğunuz yada kendiniz için doğru öğretmeni araştırıyorsunuz ve bilgi almak için  herkesi de tek tek telefonla arayamayacağınıza göre bana düşen kendim hakkındaki tüm bilgileri size verebilmektir ama yinede arayıp istediğinizi sorabilirsiniz.Belki aklınızdan geçen  bazı şeyleri yazımda bahsetmemiş olabilirim.

 

 

 

Ders Yeri için 3 Seçenek Vardır.

1.House With Garden on Apple Sizin Eviniz=Sadece Anadolu Yakasında’ki yerlere gidebiliyorum.Arabam var.


 

 1st Place Medal on Apple Kişisel Üniversite Başarım

 

 
Person Walking on Apple
Arkadaşlar, aynı yollardan ben de geçtim bende üniversite sınavına girdim ve sayısalı full yaptım.Orta Doğu Teknik Üniversitesi  ve Bilfen Fen Lisesi mezunuyum.

 

Warning on Samsung Ancak burada bazı yanlış anlaşılmalara izin vermek istemem.Ben sayısalı full yaparak üniversiteyi kazandım diye her öğrenciyede full yaptırırım diye bir iddiam yok.Bu tür iddialarada inanmayın zaten.


Racing Car on Google Biz öğretmen olarak sadece co-pilot’uz yani yönlendiriciyiz,direksiyon sizde.Ama bu yollardan yıllardır geçtiğimiz için ne yapılması gerektiğini de iyi biliriz.Dinlerseniz uygularsanız başarılı olursunuz yoksa kafanıza 
göre hareket ederseniz bizimde yapacak bir şeyimiz olmaz.Benim amacım sizin full yapmanızdan çok full bilgiyle sınava girmenizdir.

 

Chequered Flag on Samsung Mutlaka öğrencilerimle bir yol haritası oluştururum çünkü plansız yapılan özel dersin’de bir faydası olmaz;

 ✔️Hangi konular hangi sırayla yapılacak bir kağıda yazarız.Hem siz hem aileniz gidişatı görebilirsiniz.

 ✔️Öğrencilerime hangi soru bankalarını alacağı konusunda tavsiyelerde bulunur ödevler verir ve düzenli kontrolünü yaparım.

 ✔️Hangi dersten olursa olsun çözemediği soruları çözer öğrenciye iletirim.

Man Technologist on Apple İnternet’ten Özel Ders araştırması yaptığınızda binlerce öğretmen çıkmaktadır kimi,neye göre seçeceğinize karar veremiyorsanız önce onun hakkında size yardımcı olmak isterim.


Thinking Face on Apple Bir özel derste başarıyı yada başarısızlığı belirleyen 5 faktör vardır

 

 

Grinning Face With Big Eyes on WhatsApp 2.17Öğrencinin özel dersi kendi isteğiyle alıyor olmasıdır.Aile zoruyla değil.Angry Face on WhatsApp


 Handshake on Apple Öğretmen ile öğrenci arasındaki elektriktir yani bir nevi karşılıklı uyumdur.

 

 

Man Teacher on Google Öğretmenin ders işleme tarzıdır.

 

 

Man Student on WhatsApp Öğretmenin öğrenciye “Rol Model” olabilecek karakterde olmasıdır.

 

 

Books on Apple Güncel konu anlatımı ve soru çözümü:Sınav sistemindeki soru tipleri yani eski usül olan klasik  “Problemler” tarih olmasına rağmen hala okul ve dersaneler eskiye bağlı kalmaktadır.Onun içinde çoğu öğrenci problem ve problem tarzı soruları yapamamaktadır.Sadece matematik’te değil Fen derslerinde bile  problem tipi soru sorulmakta ancak çoğu öğrenci buna alıştırılmadığı için soruyu bile anlamamaktadır.

 

 Karekök Yayınlarının “” Kitabının çözümlerini Youtube’da yapıyorum.Mutlaka izleminizi tavsiye ederim.

 

 Öğrencilerin özel okul,temel lise,yada dersaneye  gitmelerine rağmen hatta özel ders almalarına rağmen istenilen başarı düzeyine gelememelerinin sebebi yukarıda saydığım faktörlerden bazılarının veya belkide hepsinin eksik olmasından kaynaklanmaktadır.

 

Information on Samsung 20 Yıllık tecrübem doğrultusunda yüzlerce öğrenciye 10.000 saatin üzerinde ders verdim ve sonuç olarak bir öğrenciye yada daha genel olarak bir insana herhangi bir şeyi nasıl aktarırım da tam olarak algılar ve bir daha hiç bir yerden benim anlattığım şeyin konu anlatımına bakmaya gerek duymaz hale getirebilirim’i uzun zaman önce bulgulayıp ders işleme tekniğimi netleştirdim.Şimdi sizlere ders işleyiş tarzımı anlatacağım.

 

Magnifying Glass Tilted Right on Samsung Yukarıda saydığım etkenlerden ders işleme tarzının ayrı bir önemi vardır.Çünkü özel ders alacağınız öğretmenden biri Türkiyenin en yüksek puanlı üniversitesini bitirsede yada en düşük puanlı üniversitesinden mezun olmuş olsa bile eğer ikiside aynı tip ders anlatıyorsa yani doğru bir tarz anlatımı yoksa  nereden mezun olduklarının bir önemi kalmayacaktır.Asıl farklılığı yaratan ders işleme tarzıdır.Mezun olduğu okulun yada öğretmenin kendi kişisel başarılarının özel ders’e bir faydası yoktur.

 

Open Book on Samsung Neden Ben?(Ders işleme  Tarzım)

Benim ders işleme tarzımı ifade eden kısa cümle şu

 

Eyes on Apple Seyrederek Değil Yaparak ÖğreneceksinizWriting Hand on Apple

  Benim  Derslerimde öğrenci izleyici değil uygulayıcıdır.Öğrenciler okul’da dersane de(Butik dahil) yada etüt merkezi gibi yerlerde zaten sürekli izleyici konumundalar.

 

Clapper Board on Samsung Bu dersler izleyerek öğrenilseydi özel derse ihtiyaç olmaz ve herkes başarılı olur,her konuyu anlardı.İzleyerek ancak bildiğiniz konuları hatırlayabilirsiniz ama bilmediğiniz konularda uzmanlaşmak için mutlaka elinize kalemi alıp sorular üzerinde kafa yormanız gerekir.

  

 Şimdi,özel ders almayı düşünen öğrencime bir sorum olacakWhite Question Mark on Apple


Man Raising Hand on Google Sen de gerçekten bu dersleri öğrenmek istiyormusun ve bunun için çalışmayı göze alıyormusun?

 

White Exclamation Mark on WhatsApp Eğer emin değilsen ve bu özel ders işi aile zoruyla olacaksa kesinlikle alma,ama eğer bu dersleri düzeltmeye sende kararlıysan ben sana bu yolda her türlü desteği vereceğim ve bu işin zannettiğin kadar karmaşık ve zor olmadığını göstereceğim.

 

Flag in Hole on Google Son Söz

 

Benimle çalışan öğrencinin anlamama gibi bir durumu olmaz ben onun anlamadığını  gözünden anlarım ve iyice anladığından emin olana kadar bırakmam.Tüm okul hayatı yada sınav süreci boyunca öğrenciyi yalnız bırakmam  her zaman dersle alakalı destek olsun psikolojik destek olsun öğrencilerime kendi tecrübe ve hayat birikimime göre tavsiyelerde bulunurum.

 

Benim vermediğim dersleri ise yani kimya,biyoloji,türkçe ve ingilizce’yi Boğaziçi veya Odtü Mezunu olan 3 bayan öğretmen arkadaşıma iletiyorum onlar yardımcı oluyorlar.

 

 Serkan Gökbulut

 

 

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.


1


kişi tarafından görüntülenmiştir


https://www.sahibinden.com/601522956

Telefon numarasının gösterilmesi sırasında bir sorun oluştu.
“Numarayı Göster” linkine tıklayarak tekrar deneyebilirsiniz.

Tebrikler, artık bu ilan ve ilgili fiyat değişikliklerinden haberdar olacaksınız.

Ek olarak, ilan sahibinin ilana özel tekliflerini size de iletmesine izin verir misiniz?

İlgilenmiyorum

İzin Veriyorum

Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

Lütfen diğer ilanın numarasını giriniz:

Teşekkürler. Şikayetiniz en kısa sürede değerlendirilecektir.

Uyarı

200 TL


İlan yayınlandıktan sonra fiyat değişikliği olmamıştır.


Favoriye eklendikten sonra fiyat değişikliği olmamıştır.

Tüm Fiyat Değişimlerini Gör

Favori Satıcılarıma Ekle

Favori Satıcılarımdan Çıkar

Açıklama

Özellikler

Detay Bilgisi

Sponsorlu Bağlantı

İlanı Paylaş

İlanınız, ilan verme kurallarına uymadığından yayınlanamamıştır


İlan Favorilerinize Eklendi

 • İlan No 
  601522956

 • İlan Tarihi
   

  17 Haziran 2019
 • Kategori 
  Özel Ders Verenler 
 • Ders Alanı 
  Lise & Üniversite Hazırlık 
 • Ders Yeri 

  Öğretmenin Evi
 • Cinsiyet 

  Bay
Serkan Gökbulut

 • Cep
  0 (535) 368 28 96
  0 (535) *** ** 96