Dil okulundan daha etkili, İngiliz hocadan İngilizce özel ders

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.

Favori Aramanız Bulunmamaktadır

Son gezdiğiniz ilanlar listeniz boş.

Size ilan önerilebilmesi için yeteri kadar ilan bakma geçmişiniz bulunmamaktadır.

Bu kategoride yayınlanmakta olan ilanların açıklama ya da görsellerinde 18 yaş altı kişilere uygun olmayan içerikler mevcut olabilir. Görüntülemek istediğiniz kategoride yayınlanan ilanların sorumluluğu ilan sahiplerine aittir, sahibinden.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. 18 yaş altı kişilerin girmesi yasaktır.

18 yaş ve üzerindeyim, sorumluluğu kabul ediyorum.

Vazgeç
Onaylıyorum

Ekleyeceğin Listeyi Seç

İlan Favori Listenize Eklendi

İlan ile İlgili Şikayetim Var

Üyelik Tarihi
Kasım 2013

Vazgeç

Anataeus11 isimli favori satıcınızı silmek istediğinizden emin misiniz?

Vazgeç

Güvenli E-Ticaret ile satılan ürünlerin satıcılarına sadece Bireysel Üyeler mesaj atabilir.

Ürün sahibine mesaj atmak için lütfen bireysel üyeliğiniz ile giriş yapın.

11 senedir İngilizce dersi vermekteyim. IELTS, TOEFL, GMAT, ACT, SAT, TEOG, YDS dahil her türlü sınava hazırlık ve tabii ki pratik ve profesyonel dil öğretiminde konuşma (speaking), dinleme (listening), yazma (writing) ve okuma (reading) olarak dört ayrı kulvardan hazırlıyorum öğrencilerimi. Dershanelerde yapıldığı gibi bir kitaptan değil, bireyin eksik ve zayıf yönlerini kuvvetlendirerek daha efektif bir program uyguluyorum. Kısacası bildiği konuları tekrardan öğrenmiyor veya kalıp halinde konuşmak yerine, dilin incelliklerini öğreniyor. Örneğin “How are you” diye kalıplar öğretmek yerine, “how” neden ilk kelimedir, “are” nedir ve neden ikinci sıraya gelir gibi formüllü çalışma sonrası konular öğrencinin kafasında daha kolay kalıyor. Ayrıca kalıp çümleler ezberleyerek malesef 100 kişiden 99’u “how are you” gibi bir soruya “fine thanks and you” gibi bilindik ve ezbere cevap verebiliyor. Aynı zamanda çoğu insanın sorunu olan “anlıyorum ama konuşamıyorum” sorununa da çözümüm var. Türkiye’de genelde İngilizce öğretme biçimi şu şekilde: öğretmen sorar “apple nedir”, öğrenci cevap verir “elma”. Yani İngilizce görür ve Türkçesine çağrışım yapması gerekir. Oysa ki, Türkçe düşünen biri İngilizce çağrışım yapması gerekir, ve bunun için derslerimde kelime olsun veya gramer olsun, Türkçe karşılıklarını hatırlatıyorum. Son olarak derslerim ile daha kısa zamanda netice almanız kaçınılımaz. Dershaneler bir zaman zarfını bir hafta boyunca işlerken, ben bütün zaman zarflarını bir derste akılda kalacak şekilde bitiriyorum. Bu yöntem öğrencime en az dört ay kazandırıyor. Bu yüzdendir ki dershanelere verilen paralar ilk başta küçük gözüksede, aylarca süren eğitimde büyük rakamlara denk gelebiliyor. Benim haftalar ile ölçebileceğiniz eğitim programımda ders başı ücret yüksek gibi gözüksede, kur bittiğinde dershanelere toplamda vereceğiniz paradan azdır. Dershaneler bir öğrenciyi mümkün olduğunca uzun süre tutmaya çalışırken, ben bir an önce mezun etmeye bakarım ki reklamım bu olsun. Kelime haznesi ve konuşma vurgusu için özel çalışmalarım mevcut. Modern çağda olduğumuzdan müzikli, filmli, ve kendim geliştirdiğim telefon uygulamalarım ile beraber ödev veririm. Başarılı bir şekilde okul sınavlarını ve kabin memuru sınavlarından geçen, işyerlerinde terfi eden öğrencilerimin memnuniyet mektuplarını talep üzerine paylaşabilirim. BU YAZIDA KULLANDIĞIM TÜRKÇE’Yİ KENDİ KENDİME ÖĞRENDİM. SİZE DE AYNI SEVİYEDE İNGİLİZCE ÖĞRETMEK İÇİN GÖRÜŞMEYE BEKLİYORUM.

Ayrıca, Skype üzerinden ders yapma olanağım gibi tercüme, İngilizce sohbet kulübü ve Çeşme’de yaz dersleri programlarım mevcuttur.

Fiyatlarm ders sayısına ve seviyeye göre 80-150 TL arasında değişmektedir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.


1


kişi tarafından görüntülenmiştir


https://www.sahibinden.com/206350409

Telefon numarasının gösterilmesi sırasında bir sorun oluştu.
“Numarayı Göster” linkine tıklayarak tekrar deneyebilirsiniz.

Tebrikler, artık bu ilan ve ilgili fiyat değişikliklerinden haberdar olacaksınız.

Ek olarak, ilan sahibinin ilana özel tekliflerini size de iletmesine izin verir misiniz?

İlgilenmiyorum

İzin Veriyorum

Lütfen şikayet nedeninizi belirtiniz.

Lütfen diğer ilanın numarasını giriniz:

Teşekkürler. Şikayetiniz en kısa sürede değerlendirilecektir.

Uyarı

80 TL

Favori Satıcılarıma Ekle

Favori Satıcılarımdan Çıkar

Açıklama

Özellikler

Dil

Sponsorlu Bağlantı

İlanı Paylaş

İlanınız, ilan verme kurallarına uymadığından yayınlanamamıştır


İlan Favorilerinize Eklendi

 • İlan No 
  206350409

 • İlan Tarihi
   

  22 Nisan 2019
 • Kategori 
  Özel Ders Verenler 
 • Ders Alanı 
  Yabancı Dil 
 • Ders Yeri 

  Öğrencinin veya Öğretmenin Evi
 • Cinsiyet 

  Bay
Andrew Simes

 • Cep
  0 (555) 367 69 51
  0 (555) *** ** 51