Müşteri İlişkileri

Müşteri İlişkileri

Çoğunlukla yurtdışı odaklı çalışmalar ve uygulamalar yaptığımız Ürün tasarım Laboratuvarımıza tam zamanlı ve sadece haftaiçi olmak üzere 10.00-18.30 saatleri arasında çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Ofisimiz kadıköy/moda mahallesinde yer alıyor. Bazı günlerde çalışmaları evden yapıyoruz ve verilen görevler zamanında çalışıldığı taktir de mesai yapmıyoruz. Kısaca işleri zamanında yaparak hedefe ulaşan ve mesaiye karşı olan bir takımız. İş başı saat 10.00 da başlayarak 18.30 – 19.00 da son buluyor. 

Üniversiteden mezun olmuş veya öğrenci statüsünde olan( çalışma saatleri ders saatlerine göre ayarlanacaktır ve ihtiyaçlar doğrultusunda destek olunacaktır)

Ürün satışı ve pazarlaması, marketing, pr, retail ve yeni medya alanlarında deneyimi olan,  kendi fikirlerini ve yöntemlerini üretebilen, fikir ve düşüncelerini çekinmeden paylaşabilen, bilgi sahibi olmaya değer veren ve özgün yeteneklere sahip olduğunu düşünen, çoğu zaman ofis içerisinde çalışacak olan ve zaman zaman da evinden çalışmayı kabul edecek olan.

Yabancı dilde iletişim kuracak seviyeye sahip(Öncelikli Tercihimiz olan)ingilizce veya almanca ve ispanyolca gibi dil bilgisi becerileri olan kişilerin başvurması değerlendirme yaparken önceliğimiz olacaktır. Gerektiği zamanlarda yurtdışına seyahat edilmesinde bir problem olmamalıdır. Yurtdışı seyahatleri için ekstra ödeme yapılacaktır. Satış ile Sonuçlandırılacak işler için aylık olmak üzere maaş ile birlikte prim ödemeleri yapılmaktadır. Takım olarak en büyük beklentimiz samimiyet ve denge sağlayabilecek bir ekip arkadaşı  olacak olmasıdır.

Başvuru yapmak için hazırlamış olduğunuz cv’ nizi bize ulaştırarak göstermek istediğiniz bir detay varsa da mesaj veya başka bir kanal yoluyla ulaştırınız, kısaca başvururken oluşan düşüncelerinizi eklediğiniz bir paragrafıda eklemenizi  rica ederiz. Üniversite öğrencileri de başvurular için değerlendirme kriterlerimiz içerisindedir. Anlaşma yapıldığı taktir de ders programına göre çalışma saatleri ve koşulları belirlenecektir. Ayrıca koşullarımız dahilinde iş seyahatlerinde görevler verilerek yurtdışına çıkış imkanları tanınacaktır.

Firma Sektörü:

Pazarlama Danışmanlığı, Fuarcılık, Medya, Reklam Satış Firmaları , PerakendeAÇIK POZİSYON

TAKİP ET

PROFİLİNE GİT

GOOGLE’DA ARA