Hotel My Dora

Yeşillenen Oteller Sertifikalı Bir Otel!


Hotel My Dora

1972 yılında Engin Otel adıyla kurulan tesis 1998 yılında kapasite artışı ile Grand Engin adını almış , 2005 yılnda ise My Dora olarak isim değişikliğine gidilmiştir.
1979 yılından bu güne Erdoğan ailesi mülk sahibi olarak işletmeciliğini yapmaktadır.

My Dora ; Kadıköy’ün en eski Turizm İşletme Belgeli Oteli olup Greening Hotels programındaki ilk sertifikaya hak kazanan tesisdir.

Bizler için misafir memnuniyeti daima ön planda olmuştur. Değişen misafir beklentilerine daima uyum sağlamaya çalışılmış , bu amaç doğrultusunda 1998 , 2002 ve en son 2013-14 yıllarında geniş kapsamlı rönovasyonlar yapılmıştır.

İkinci kuşak işletme temsilcisi olan Levent Erdoğan aynı zamanda TURÇEV [Türkiye Çevre Eğitim Vakfı] Başkan Yardımcılığı yapmış olup halen TUROB [ Turistik Otelciler,İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği ] Genel Sekreteri olarak da sivil toplum örgütlerinde çalışmalarına devam etmektedir. Anadolu Yakası Turizm Platformu ve Kadıköy Turizm Platformu kuruluşlarında görev almış,özellikle Kadıköy ve civarının İstanbul’un turizm potansiyelinden daha fazla pay alabilmesi için bir çok etkinlik ve toplantılara katkı sağlamış, bu yöndeki çalışmalarına halen devam etmektedir.

 

Değerlendir ve yorumunu yaz.

Recaizade Sokak 6
34716 İstanbul TR
Yol Tarifi Al