Keep it short and descriptive as it will appear on search results instead of the link description
Visitors can filter their search by the categories and amenities they want - so make sure you choose them wisely and include all the relevant ones
Leave this blank if the location is not important.
İlk resim rehber listesinde görülür.
Feel free to change the text format to fit your needs.
You can add more similar panels to better help the user fill the form
Select if this is a remote position.

% 100 Para iade garantisi

Sipariş verip ödemenizi yaptıktan sonra, 14 gün içerisinde, siparişinizden vazgeçme ve ödemenizi geri alma hakkınız bulunmaktadır. Ama sistemde yaşadığınız küçük sorunlar nedeniyle bu kararı aldıysanız, konuyla ilgili lütfen bize e-posta gönderin, yaşamış olduğunuz problemle ilgilenip, sorunu çözmeye çalışalım.

Amacımız mutlu müşteriler ve site ziyaretçileri

Kadikoy.com rehberini en kullanılır hale getirmek, kullanıcı dostu ve istenilen bilgiye hızlıca ulaşılabilmesi en öncelikli amaçlarımız. Bu yüzden her türlü eleştiriye açığız. Her türlü soru, öneri ve görüşlerinizi istediğiniz anda [email protected] adresine gönderin.


İlanlarımı istediğim anda iptal edebilir miyim??

Kesinlikle evet, Hesabım > İlanlarım sayfasından tüm açtığınız ilanları görebilir ve istediğiniz anda iptal edebilirsiniz. İptaliniz sonrasında otomatikman ilanlarınız yayından kalkar.

Hangi ödeme yöntemleri geçerli?

PayPal ve Online Kredi Kartı ödemesi şu aşamada aktif durumdadır. İleriki dönemde banka transfer seçeneğinide, yüksek tutarlı siparişlerde aktif hale getirmek istiyoruz. Buradaki amaç, düşük tutarlı banka transferlerinde, müşterilerin; banka komisyon oranlarından daha az etkilenmesini sağlamak..

Toplu alımlarda indirim yapılıyor mu?

İlan paket fiyatlarını kontrol ettiğinizde, şu aşamda toplu alımlarda daha avantajlı fiyatlar sunulduğunu göreceksiniz. Bu paketler dışında, daha fazla özellik ve ilan miktarı istediğiniz durumlar varsa, lütfen [email protected] adresine başvurun, size özel paket oluşturmaya çalışalım.

Başka sorularınız varsa?

Size yardımcı olmaktan memnunluk duyarız, taleplerinizi lütfen [email protected] adresine iletin.