Vakko Suadiye: Stil ve Lüksün Buluşma Noktası

Her Ülkenin Övünç Duyduğu Markaları Vardır!


Vakko Suadiye: Moda ve Lüksün Buluşma Noktası

Vakko Suadiye, İstanbul’un en prestijli moda ve lüks markalarından biri olan Vakko’nun Bağdat Caddesi’ndeki mağazasıdır. Vakko, kadın ve erkek giyim, ayakkabı, çanta, eşarp, couture, wedding, mare, V2K designers, home ve kozmetik gibi birçok kategoride ürün sunmaktadır. Vakko, stil sahibi, dinamik ve şık koleksiyonları ile Türkiye’de modanın en büyük söz sahibi olan Vakko’nun moda birikimini benzersiz lüks deneyimine dönüştürmektedir. Bu makalede, Vakko’ya ne olduğunu, nasıl gidileceğini, çalışma saatlerini, menüsünü, fiyatlarını ve müşteri yorumlarını anlatacağız.

Vakko Suadiye Nedir?

Vakko Suadiye, 2005 yılında açılan bir Vakko mağazasıdır. Vakko’nun 1934 yılında kurulan köklü bir geçmişi vardır. Vakko, Türkiye’de moda sektörünün öncüsü ve lideridir. Vakko, kaliteyi, estetiği ve zarafeti bir arada sunan bir markadır. Vakko Suadiye, bu markanın Bağdat Caddesi’ndeki en büyük mağazasıdır. Vakko Suadiye, 3 katlı ve 2000 metrekarelik bir alana sahiptir. Vakko’da kadın ve erkek giyimden ayakkabıya, çantadan eşarba, couture’den wedding’e, mare’den V2K designers’a, home’dan kozmetiğe kadar birçok kategori bulunmaktadır. Vakko’da  ayrıca Vakko L’Atelier adında bir kişiye özel tasarım hizmeti de verilmektedir.

Vakko Suadiye Nasıl Gidilir?

Vakko Suadiye’nin adresi Bağdat Caddesi No: 422, 34740 İstanbul/İstanbul’dur. Telefon numarası (0216) 410 23 50’dir. Web sitesi https://www.vakko.com/‘dur. Facebook sayfası https://www.facebook.com/vakkosuadiye/‘dur.

Vakko Suadiye’ye ulaşmak için birkaç seçenek vardır. Bunlar şunlardır:

 • Otobüs: Kadıköy’den Bostancı istikametine giden otobüslerle (8A, 8E, 9A) Bağdat Caddesi durağında inerek Vakko Suadiye’ye yürüyebilirsiniz.
 • Metro: Kadıköy’den Kartal istikametine giden metro ile (M4) Bostancı durağında inerek Vakko Suadiye’ye yürüyebilirsiniz.
 • Minibüs: Kadıköy’den Bostancı istikametine giden minibüslerle (Bağdat Caddesi-Bostancı) Bağdat Caddesi durağında inerek Vakko Suadiye’ye yürüyebilirsiniz.
 • Taksi: Kadıköy’den taksi ile yaklaşık 15 dakikada Vakko Suadiye’ye ulaşabilirsiniz.

Vakko Suadiye Çalışma Saatleri

Vakko Suadiye haftanın her günü açıktır. Çalışma saatleri şu şekildedir:

 • Pazartesi: 10:00 – 22:00
 • Salı: 10:00 – 22:00
 • Çarşamba: 10:00 – 22:00
 • Perşembe: 10:00 – 22:00
 • Cuma: 10:00 – 22:00
 • Cumartesi: 10:00 – 22:00
 • Pazar: 10:00 – 22:00

Vakko Suadiye Fiyatları

Vakko Suadiye’nin ve fiyatları şu şekildedir:

 • Kadın Giyim: Vakko, kadın giyimde birçok seçenek sunmaktadır. Elbise, etek, pantolon, ceket, gömlek, bluz, kazak, mont, kaban, trençkot gibi ürünler bulunmaktadır. Kadın giyim fiyatları 500 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir.
 • Erkek Giyim: Vakko, erkek giyimde de birçok seçenek sunmaktadır. Takım elbise, gömlek, pantolon, ceket, kazak, mont, kaban, palto gibi ürünler bulunmaktadır. Erkek giyim fiyatları 500 TL ile 15.000 TL arasında değişmektedir.
 • Ayakkabı: Vakko, ayakkabıda hem kadın hem de erkek için birçok seçenek sunmaktadır. Topuklu ayakkabı, babet, sandalet, bot, sneaker gibi kadın ayakkabıları; klasik ayakkabı, spor ayakkabı, bot gibi erkek ayakkabıları bulunmaktadır. Ayakkabı fiyatları 500 TL ile 5.000 TL arasında değişmektedir.
 • Çanta: Vakko, çantada hem kadın hem de erkek için birçok seçenek sunmaktadır. El çantası, omuz çantası, sırt çantası, postacı çantası gibi kadın çantaları; el çantası, omuz çantası, sırt çantası, postacı çantası gibi erkek çantaları bulunmaktadır. Çanta fiyatları 500 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir.
 • Eşarp: Vakko, eşarp konusunda Türkiye’nin en ünlü markasıdır. Eşarpları kendi atölyesinde üreten Vakko, hem kadın hem de erkek için birçok seçenek sunmaktadır. İpek eşarp, yün eşarp, kaşmir eşarp gibi eşarplar bulunmaktadır. Eşarp fiyatları 100 TL ile 2.000 TL arasında değişmektedir.
 • Couture: Vakko, couture konusunda da iddialı bir markadır. Couture koleksiyonu, dünyaca ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan özel tasarımlardan oluşmaktadır. Abiye elbise, gece elbisesi, gelinlik gibi couture ürünleri bulunmaktadır. Couture fiyatları 5.000 TL ile 50.000 TL arasında değişmektedir.
 • Wedding: Vakko, wedding konusunda da Türkiye’nin en büyük markasıdır. Wedding koleksiyonu, dünyaca ünlü gelinlik tasarımcılarının imzasını taşıyan özel tasarımlardan oluşmaktadır. Gelinlik, damatlık, nişanlık, aksesuar gibi wedding ürünleri bulunmaktadır. Wedding fiyatları 10.000 TL ile 100.000 TL arasında değişmektedir.
 • Mare: Mmare konusunda da birçok seçenek sunmaktadır. Mare koleksiyonu, plaj ve yaz modasının en trend ürünlerinden oluşmaktadır. Mayo, bikini, pareo, şort, elbise gibi mare ürünleri bulunmaktadır. Mare fiyatları 100 TL ile 1.000 TL arasında değişmektedir.
 • V2K Designers: V2K Designers konusunda da iddialı bir markadır. V2K Designers koleksiyonu, dünyaca ünlü moda tasarımcılarının koleksiyonlarından seçilmiş özel parçalardan oluşmaktadır. Elbise, etek, pantolon, ceket, gömlek, bluz gibi V2K Designers ürünleri bulunmaktadır. V2K Designers fiyatları 500 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir.
 • Home: Vakko, home konusunda da birçok seçenek sunmaktadır. Home koleksiyonu, ev dekorasyonu ve aksesuarlarının en şık ve kaliteli ürünlerinden oluşmaktadır. Nevresim takımı, yastık kılıfı, battaniye, havlu, bornoz gibi home ürünleri bulunmaktadır. Home fiyatları 100 TL ile 2.000 TL arasında değişmektedir.
 • Kozmetik: Vakko, kozmetik konusunda da birçok seçenek sunmaktadır. Kozmetik koleksiyonu, dünyaca ünlü kozmetik markalarının en popüler ve kaliteli ürünlerinden oluşmaktadır. Parfüm, makyaj malzemesi, cilt bakım ürünü gibi kozmetik ürünleri bulunmaktadır. Kozmetik fiyatları 50 TL ile 1.000 TL arasında değişmektedir.

Vakko Suadiye Müşteri Yorumları

Vakko Suadiye hakkında müşterilerin yaptığı yorumlar genellikle olumludur. Yorumlara göre, Vakko’nun ürünleri, servisi ve ortamı beğenilmektedir. Bazı olumsuz yorumlar ise fiyatların çok yüksek olduğu, personelin bazen ilgisiz olduğu ve park yerinin olmadığı yönündedir.

Vakko Suadiye hakkında yapılan bazı yorumlar şunlardır:

 • “Vakko Suadiye’de gelinliğimi aldım ve çok memnun kaldım. Çok güzel modeller vardı ve personel çok ilgiliydi. Fiyatlar biraz pahalı ama değer.”
 • “Vakko Suadiye’de eşime doğum günü hediyesi aldım ve çok beğendi. Çok şık ve kaliteli bir çanta aldım. Fiyatlar uygun değil ama Vakko kalitesi belli.”
 • “Vakko Suadiye’de eşarplarını çok beğeniyorum. Çok güzel renkler ve desenler var. Fiyatlar makul ama indirim zamanlarını beklemek daha iyi.”

Vakko Suadiye Hakkında Sık Sorulan Sorular

Vakko Suadiye hakkında merak edilen bazı sorular vardır. Bu soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

 • Vakko Suadiye nerededir? Vakko Suadiye’nin adresi Bağdat Caddesi No: 422, 34740 İstanbul/İstanbul’dur.
 • Vakko Suadiye nasıl gidilir? Vakko Suadiye’ye otobüs, metro, minibüs veya taksi ile gidebilirsiniz.
 • Vakko Suadiye çalışma saatleri nedir? Vakko Suadiye haftanın her günü 10:00 – 22:00 saatleri arasında açıktır.
 • Vakko Suadiye fiyatları nedir? Vakko Suadiye’nin menüsünde kadın ve erkek giyim, ayakkabı, çanta, eşarp, couture, wedding, mare, V2K designers, home ve kozmetik gibi birçok kategori bulunmaktadır. Fiyatlar 50 TL ile 100.000 TL arasında değişmektedir.

Vakko Suadiye İçin Son Söz

Vakko Suadiye, İstanbul’un en prestijli moda ve lüks markalarından biri olan Vakko’nun Bağdat Caddesi’ndeki mağazasıdır. Vakko, stil sahibi, dinamik ve şık koleksiyonları ile Türkiye’de modanın en büyük söz sahibi olan Vakko’nun moda birikimini benzersiz lüks deneyimine dönüştürmektedir. Vakko’ya giderek kendinize bir ziyafet çekebilir, sevdiklerinize güzel hediyeler alabilirsiniz. Vakko’yu denemeyenlere tavsiye ederiz. Keyifli alışverişler! ?

Kadıköy Uygulamalar

 • Form Assist Sağlıklı Yaşam Uygulamasını Google Play ücretsiz indir : Form Assist
 • Form Assist Sağlıklı Yaşam Uygulamasını App Store ücretsiz indir : Form Assist
 • Ücretsiz Android Vpn indir: Relax Fast Vpn

Değerlendir ve yorumunu yaz.

Bağdat Caddesi 422
34740 İstanbul TR
Yol Tarifi Al
10.00-22.00